Про це сьогодні пише видання The Guardian, яке нагадує, що таке ж відбувалося і в Києві півроку тому.
Вів'єн Ло у весільному платті і Ка Сінь Фан у чорному костюмі позували на фоні вуличних протестів у китайському місті для фото на згадку про свій день весілля.
Це останній випадок весілля на барикадах цього року, але не перший. Раніше це сталося в Україні. Богдан Забавчук і Юлія Серко зустрілися під час Майдану в січні. Тоді майбутній наречений штовхався з міліцією, а його наречена надавала медичну допомогу в імпровізованому шпиталі.
"Вже на четвертий день я зрозумів, що вона та людина, з якою я хочу провести решту життя", - розповів Забавчук.
Однак традиція одружуватися на барикадах почалася не на Майдані. За рік до того в Туреччині під час протестів на площі Таксім весілля відгуляли вчителі Баріш і Дерія Демірчі.
"Ми були частиною цього руху від початку. Лише на секунду зупинилися, щоб одружитися. А тепер ми продовжимо нашу боротьбу за країну", - сказав Баріш Демірчі CNN одразу після весілля в 2013 році.
А перед тим в 2011 році під час протестів проти президента Хосні Мубарака в Єгипті чоловіком і дружиною на площі Тахрір стали Абдула аль-Каді і Соня аль-Балі.
Тож Київ передав Гонконгу "естафету" в проведенні весіль на барикадах за демократію.
Нагадаємо, що сьогодні в День застування комуністичного Китаю гонконгський "Майдан" обсвистав гімн КНР і погрожує владі захопленням будівель. !zn