"У демократів на засіданні комітету Конгресу потекла слинка. Саме Флінн минулого року сказав про схожу угоду з помічниками Гілларі Клінтон: "Якщо тобі дали імунітет, це означає, що ти, вірогідно, скоїв злочин", - пише на сторінках The Guardian Саймон Дженкінс.
Він нагадує, що Флінн був одним з найважливіших радників Трампа лише кілька днів, а потім пішов у відставку. Його порушенням було те, що він обманув віце-президента Майка Пенса, не розповівши йому правду про свою зустріч з російським послом під час виборчої кампанії.
Автор зауважує, що сьогодні у Вашингтоні чи Лондоні важко не зустрітися з кимось з Росії, але заперечення факту зробили Флінна уразливим до "шантажу". Існування величезного арсеналу сучасних способів електронного стеження означає, що для наближених до влади людей більше не існує такого поняття, як секретність. Хтось десь обов'язково слухає. На думку оглядача, скоро стане очевидно, що Trump Organisation має заплутані фінансові зв'язки з Росією. Це навряд чи когось здивує у фінансовому секторі. Але поки ніхто не знає, чи не використав Трамп ці зв'язки в політичних цілях.
Однак, досі тяжко уявити, що такого Флінн може розповісти, що можна було б використати проти нього самого. Автор нагадує, як Трамп під час виборчої кампанії постійно повторював, що збирається покращити відносини з Росією. Він ставив під сумнів санкції Заходу. Були навіть ознати того, що гонка озброєнь може відновитися. Все це можна було б розсудливо пояснити. Але на горизонті Трампа "немає розсудливості, є лише хаос".
"Флінн точно може розповісти щось, що має важливе значення для глобальної позиції Америки. Його роповідь буде захоплюючою, але навряд чи вона допоможе світу стати безпечнішим місцем", - йдеться в статті.
Раніше повідомлялося, що радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку, у зв'язку з обговоренням санкцій з російським послом за місяць до обрання Трампа президентом.
Нагадаємо, що Майкл Флінн вибачився перед віце-президентом Майком Пенсом за заперечення розмови з російським послом про санкції. У понеділок, 13 лютого, Пенс і Флінн спілкувалися близько години, а також провели двогодинну зустріч з президентом США Дональдом Трампом.