"Хоча люди, які стоять за цією діяльністю, намагалися приховати свою ідентичність, наш аналіз виявив, що частина цієї діяльності пов'язана зі співробітниками уряду Молдови", - заявив керівник відділу кібербезпеки Facebook Натаніел Ґлейхер 14 лютого.
За словами Ґлейхера, адміністратори сторінок і власники облікових записів публікували записи про місцеві новини і політичні питання, зокрема, включаючи теми російської або англійської мови навчання або "возз'єднання з Румунією".
Парламентські вибори в Молдові заплановані на 24 лютого 2019 року. Вони стануть десятими в історії республіки. 101 депутат буде обиратися за новою змішаною системою, яка була введена в 2017 році. За даними соцопитувань, більшість жителів Молдови готові віддати свої голоси за Партію соціалістів Республіки Молдова - 28,9%, на другому місці знаходиться Демократична партія Молдови - 16,8%. На третьому місці - партія "Дія і солідарність" (PAS) - 9,8%. На четверте місце вийшла партія "Платформа "Гідність і правда" (DA) - 8,9%.
Про те, що відбувається в Молдові і про те, хто ж реально керує цією країною більше читайте у матеріалі "Керований "шторм" авторів Артема Філіпенко Інформаційного агентства "Контекст-Причорномор'я" і Росіана Василой з Інституту розвитку і соціальних ініціатив Viitorul для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".