Естонія почала облаштування кордону з Росією, не чекаючи ратифікації прикордонного договору з РФ

Поділитися
Естонія почала облаштування кордону з Росією, не чекаючи ратифікації прикордонного договору з РФ Естонсько-російський кордон буде позначений 760 стовпами на суші та 167 прикордонними буйками на водному кордоні © rus.err.ee
Естонія витратить на облаштування кордону з РФ близько 2 млн євро.

У вівторок, 17 листопада, було встановлено перший прикордонний стовп на кордоні Естонії і Росії у ході урочистої церемонії в волості Міссо Вируського повіту Естонії. Цей стовп отримав номер 2, оскільки стовп №1 буде встановлений тільки після ратифікації прикордонного договору, повідомляє естонське телебачення.

Перше читання законопроекту про ратифікацію прикордонних договорів в парламенті Естонії намічено на 25 листопада.

"На тлі не найкращих міждержавних відносин зі східним сусідом Естонія вирішила почати облаштування прикордонної смуги, не чекаючи ратифікації договору про кордон з Росією. Прикордонну смугу планується оснастити найсучаснішою технікою, покликаної припиняти спроби незаконного перетину кордону", - йдеться в повідомленні.

Лише на позначення кордону протягом чотирьох років Естонія має намір витратити майже 2,18 млн євро. Естонсько-російський кордон буде позначений 760 стовпами на суші та 167 прикордонними буйками на водному кордоні.

Читайте також: В Естонії випустили дитячий глобус без Росії

В кінці жовтня голова комісії з державної оборони парламенту Естонії Марко Міхкельсон закликав Північноатлантичний Альянс проводити проти Москви "єдину силову політику".

"Росія розв'язала на західному напрямку силову гру, по суті, гібридну війну, проти якої допоможе тільки єдина силова політика НАТО", - заявив він у промові на вищих курсах державної оборони.

Агентство Reuters повідомляло, естонці вступають у військові загони через страх перед Росією. Так, оборонна ліга країн Балтії зросла на 10 відсотків до 16 тисяч солдатів з тих пір, як президент Росії Володимир Путін вирішив анексувати український Крим і відправити бойовиків на Схід України. Ці події посилили страх за свою безпеку в маленькій країні, яка входить в НАТО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі