Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган анонсував, що 13 травня приїде в місто Шуша в Нагірному Карабасі після закінчення священного для мусульман місяця Рамадан повідомили в Офісі турецького президента.
"Ми сподіваємося якомога швидше відвідати Шушу після Рамадана і зустріти там свято (Ураза-байрам)", - заявив Ердоган на саміті країн Тюркської ради, зазначивши, що Туреччині важливо продовжувати підтримувати Азербайджан, щоб "зберегти тюркську спадщину в Карабасі".
9 листопада президенти Росії, Азербайджану і прем'єр-міністр Вірменії підписали спільну заяву про повне припинення військових дій в Нагірному Карабаху. Азербайджанська і вірменська сторони зупинилися на фактично контрольованих позиціях.
Відповідно до угоди, близько двох тисяч російських військових розгорнули між двома сторонами і вздовж Лачинський коридору, по 60-кілометровому маршруту через цей район, який з'єднує головний місто Карабаху - Степанакерт з Вірменією.
Якщо для Єревана ця угода - можливість утриматися на краю прірви, то навіщо Баку підписувати документ, коли повна перемога здавалася такою близькою? Про наслідки війни читайте в статті Володимира Кравченка «Ціна миру».
Детальніше про те, чи є переможці у війні за Нагірний Карабах і яка роль Туреччини на Південному Кавказі, читайте в статті Євгенії Габер "Кавказькі бранці".