Вчені у The Lancet опублікували нове дослідження про "британський" штам коронавірусу

Поділитися
Вчені у The Lancet опублікували нове дослідження про Фото: ukrainianworld.com.ua
"Британський" штам не призводить до погіршення перебігу хвороби

Швидко розповсюджений варіант коронавірусу B.1.1.7, виявлений у Великій Британії в кінці 2020 року, не призводить до більш серйозних випадків COVID-19.

Про це повідомляють автори дослідження, опублікованого в медичному журналі The Lancet Infectious Diseases.

До аналогічних висновків прийшли автори дослідження, опублікованого в журналі The Lancet Public Health.

Дослідження з The Lancet Infectious Diseases проводилося на підставі історій хвороби 496 осіб, госпіталізованих в Лондоні.

"Наші дані, з огляду на контекст і обмеження практичних досліджень, дають первісну впевненість в тому, що ступінь серйозності у госпіталізованих з B.1.1.7 значимо не відрізняється від серйозності у людей без нього", - зазначено в публікації.

Вчені також виявили, що частка людей з безсимптомним проходженням хвороби не змінилася зі збільшенням поширення варіанта B.1.1.7, йдеться в дослідженні The Lancet Public Health. Автори обох досліджень стверджують, що "британський" штам дійсно поширюється швидше, ніж інші штами коронавірусу.

На сьогодні відомо, що так званий "британський" штам коронавірусу став найпоширенішим в США.

Раніше повідомлялося, що новий, "британський" штам небезпечніше попередніх - найчастіше він вражає молодь і людей працездатного віку. Летальність від COVID-19 серед цих категорій пацієнтів підвищилася, розповіла завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Наталія Матолінець.

Медик стверджує, що найчастіше люди ходять на роботу, не звертаючи уваги на такі тривожні симптоми, як нежить, температура і ломота в м'язах. Від температури п'ють парацетамол, який через кілька днів перестає діяти. Зазвичай це 9-12 добу, коли пацієнтів привозять в лікарню на кареті швидкої допомоги, а там 80-90% ураження легень.

Також повідомлялося, що південноафриканський штам коронавірусної інфекції набагато стійкіший до вакцини Pfizer-BioNTech. Про це свідчать дані дослідження, проведеного фахівцями Тель-Авівського університету і мережею медичних установ клали.

В ході дослідження двома експертними групами були проведені аналізи 150 вакцинованих громадян Ізраїлю з позитивним результатом на коронавірус. Так, частка вірусу, який прийшов з південноафриканської сторони, виявилася у вісім разів вище, ніж його частка серед невакцинованих, але інфікованого населення.

Станом на 13 квітня у світі зафіксовано 136 500 459 випадків зараження COVID-19, свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса.

За добу: 623 109 нових випадків; померли 2 944 714 осіб (9 254 за добу); одужали 77 714 143 особи (369 877 за добу).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі