Зазначається, що на засіданні були присутні лише 46 парламентаріїв з 81, оскільки опозиція бойкотує засідання парламенту з жовтня минулого року, коли в країні пройшли парламентські вибори.
Нинішнє засідання було виїзним і пройшло в будівлі Скупщини (законодавчих зборів) міста Цетінє, у якого акцію протесту провела опозиція, яка виступає за вирішення питання про вступ Чорногорії до НАТО на референдумі.
Раніше Дональд Трамп підписав постанову про ратифікацію приєднання Чорногорії до НАТО. Минулого місяця Сенат більшістю голосів підтримав розширення альянсу. У Вашингтоні сподіваються, що приєднання Чорногорії подасть сигнал Росії про те, що США протистоять російським спробам поширити свій вплив в Європі.
Напомним, что госсекретарь США Рекс Тиллерсон призвал Сенат как можно быстрее провести ратификацию договора про вступление Черногории в НАТО. Тиллерсон отметил, что вступление страны в Альянс усилит демократические реформы, интеграцию, безопасность и стабильность в Балканском регионе.
Ранее сообщалось, что протокол вступления Черногории в НАТО уже ратифицировали парламенты 24 из 28 стран-членов Альянса.