У Норвегії рекордна кількість тих, хто шукає притулку: українські біженці становлять більшу частину

Поділитися
 У Норвегії рекордна кількість тих, хто шукає притулку: українські біженці становлять більшу частину © Getty Images
До цього найбільше звертались за притулком у 2015 році.

Управління з питань імміграції Норвегії повідомляє, що біженці з України у 2022 році становили більшу частину серед тих, хто звертався за притулком.

Країна отримала 40 750 заяв про надання притулку – це новий рекорд, до цього найбільше заявок (31 150) було у 2015 році – в розпал міграційної кризи в Європі.

Більшу частину цих звернень були щодо прохання про надання режиму тимчасового колективного захисту від біженців з України – 34 487. Ще 386 таких заявок направили громадяни інших країн. Усього протягом 2022 року норвезька влада задовольнила 33 554 прохань.

Кількість тих, хто шукає притулок у Норвегії зросла не лише через українських біженців – спостерігалося збільшення заявок з інших країн. Таких індивідуальних заявок було 5517 – це максимум з 2015 року.

Більшість індивідуальних заявок про притулок подали громадяни Сирії (1591), далі – Афганістану (516), Еритреї (325) та Росії (294). Було схвалено 1105 таких заявок.

Як результат, збільшення шукачів притулку в Норвегії кількість людей, що живуть у центрах тимчасового розміщення, за 2022 рік різко зросла – з двох до дев’яти тисяч.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що незважаючи на енергетичну кризу в Україні, у грудні українські біженці масово попрямували з Польщі додому.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі