Bloomberg: США розглядають ембарго на російську нафту без участі союзників у Європі

Поділитися
Наразі вивчається вплив цього кроку на внутрішній ринок.

Адміністрація президента США Джо Байдена всерйоз розглядає варіант ембарго на нафту з Росії без участі союзників у Європі, повідомляє Bloomberg, посилаючись на власні джерела.

За даними видання, наразі вивчається вплив цього кроку на внутрішній ринок.

Масштаб та термін заборони російської нафти ще не встановлені. Джерела Bloomberg повідомляють, що представники адміністрації США обговорюють з союзниками можливу заборону на імпорт російської нафти, а також працюють над підготовкою до внутрішніх наслідків.

Палата представників США розглядає «суворий закон», який може заборонити імпорт нафти та енергоносіїв з РФ серед інших кроків, спрямованих на ізоляцію Росії від світової економіки. Про це повідомила речник Палати представників Ненсі Пелосі.

Ціна нафти піднялася до $139 за барель на торгах в Азії після того, як з’явилася інформація, що адміністрація США розглядає ембарго на російську нафту.

Раніше повідомлялося, що сенатори-республіканці Джеррі Моран та Роджер Маршалл (Канзас) внесли на розгляд проєкт про відмову від імпорту російської нафти. Обидва пояснили, що рішення пов'язане із вторгненням Росії в Україну.

Моран вважає, що «безрозсудний» напад росіян на Запорізьку АЕС говорить про те, що наявних санкцій може бути недостатньо, щоб стримати президента РФ Владіміра Путіна від розширення конфлікту. На думку сенатора, погрози Путіна – не блеф.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі