У США обговорюють заборону імпорту російської нафти – Bloomberg

Поділитися
У США обговорюють заборону імпорту російської нафти – Bloomberg © OPEC
Останні місяці імпорт із Росії скорочувався.

Білий Дім думає, чи можна заборонити імпорт у США російської сирої нафти, щоб покарати російську владу за вторгнення на територію України. Про це пише Bloomberg.

За словами людей, знайомих із цим питанням, в адміністрації та з представниками нафтогазової галузі США ведуться переговори про вплив такого кроку на американських споживачів та глобальні постачання.

Представник Білого дому заявив, що рішення ще не ухвалено.

За даними Управління енергетичної інформації США, російська нафта склала лише близько 3% усіх постачань сирої нафти, що надійшли до США минулого року.

З урахуванням інших нафтопродуктів, таких як неочищений мазут, який можна використовувати як сировину для виробництва бензину та дизельного палива, на частку Росії припадало близько 8% імпорту нафти в 2021 році, хоча останні місяці ці поставки мають тенденцію до зниження.

Білий дім при цьому оцінює, чи справді цей крок завдасть шкоди російській економіці, чи нафта просто піде на інші ринки та підніме ціни на бензин у США.

2021 року США, за власними даними, купили російської нафти на 17 млрд доларів (половину безпосередньо, половину — через треті країни). А весь російський нафтовий експорт протягом року становив 110 млрд доларів.

Раніше повідомлялося, що Байден припускає ембарго на російську нафту.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі