А створення дочірніх телеканалів для роботи в Північній Кореї дозволить обійти заборону режиму на закордонну пресу. Ідея полягає в тому, щоб повторити досвід боротьби з пропагандою СРСР в часи Холодної війни. Тоді Радіо Свобода і Голос Америки транслювалися на території Радянської Союзу і країн Варшавського договору, щоб пробити інформаційну блокаду так званої "Залізної завіси".
Однак існує побоювання, що режим в КНДР в якийсь момент агресивно відреагує на британські новини і може влаштувати напади на британське посольство або ж його закрити і вислати посла. В цей же час, боротьба з пропагандою триває і в Європі. Зокрема, нещодавно видання The Guardian писало, що пропаганда Кремля намагається переконати всіх, що правда не існує. Ця тактика полягає в тому, щоб заповнити ефір якомога більшою кількістю гіпотез, які заперечують одна одну, і заховати правду серед них. За таких умов саме понятті "істини" стає неочевидним. Видання пише, що такий інформаційний маневр давно описаний в "методичках" КДБ, в лавах якого служив Путін ще в 70-х роках.
У свою чергу США виділять $ 23,2 млн для боротьби з російською пропагандою. Про це заявила помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд.