BBC почне мовлення в Північній Кореї – FT

Поділитися
BBC розширить мовлення
Британська міжнародна служба відчуває необхідність "просувати демократію і свободу преси" на тлі стрімкого розвитку таких медіа як Al Jazeera, CCTV і RT.

У рамках оновленої стратегії протидії пропаганді по всьому світу британська міжнародна служба BBC почне мовлення в Північній Кореї. Як повідомляє Financial Times, згідно з заявами представників корпорації, розширення пов'язане з обмеженням прав ЗМІ в ряді країн і необхідністю просувати демократію і свободу преси" на тлі стрімкого розвитку таких великих державних конкурентів, як арабського Al Jazeera, китайського CCTV і російського RT.

Подробиці повинні бути оголошені в понеділок, 7 вересня. Крім того, BBC також планує розширити мовлення в Росії, Індії, Африці і на Близькому Сході.

"Мова йде про місце Британії у світі, - сказав один з джерел в BBC. - Інші інформаційні компанії розширюють своє мовлення по всьому світу, і багато з них не поділяють наші традиції і цінності".

Тим не менш, не виключаються технічні перешкоди мовленню на Північну Корею. Щоденна програма новин, яку планують запустити незабаром, може спровокувати Пхеньян.

На своє розширення британської міжнародної службі доведеться просити фінансової допомоги в уряду. Частина коштів також буде отримана за рахунок реклами і спонсорства.

Читайте також: Євросоюз призначив керівника з протидії пропаганді РФ

Як писав раніше The Telegraph, британська радіостанція хоче скласти конкуренцію пропаганді диктатора Кім Чен Ина і розповідати 25-мільйонному населенню новини, про яких не говорять державні ЗМІ.

В цей же час, боротьба з пропагандою продовжується і в Європі. На початку серпня посольство США в Литві оголосило про грант у розмірі 500 тисяч доларів для російськомовних репортерів. Проект під назвою "Тренінг з розслідувальної журналістики для протидії російській комунікації в країнах Балтії" розрахований на рік - до 30 листопада 2016 року. Дія проекту поширюється на всі прибалтійські країни, координатором проекту виступить посольство США в Литві.

У той же час Нідерланди і Польща шукають фінансування на російськомовне ЗМІ без пропаганди. Метою проекту є забезпечення доступу російськомовних жителів Східної Європи до незалежної інформації. У березні 2015 року повідомлялося, що глави ЄС вирішили координовано боротися з російською пропагандою.

Між тим, оглядач Bloomberg вважає, що російська пропаганда за кордоном зазнала поразки.Проаналізувавши всі відповіді, експерти зробили висновок, що майже скрізь люди погано ставляться до Росії. При цьому жителі Європи не люблять її більше, ніж американці. Крім того, у Москви мало друзів на Близькому Сході і в Південній Америці.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі