Австралія майже перемогла пандемію COVID-19: що вона для цього зробила

Поділитися
Австралія майже перемогла пандемію COVID-19: що вона для цього зробила
Основні карантинні обмеження, пов'язані з коронавірусом, в Австралії зняли лише в кінці жовтня.

У той час, коли в Європі починається друга хвиля епідемії COVID-19, Австралія заявляє, що упродовж 5 листопада в країні не зафіксовано жодного нового випадку зараження коронавірусом, а в лікарнях залишається менше 20 пацієнтів з діагнозом COVID-19, передає Бабель.

Зазначається, що успішному подоланню розповсюдження коронавірусу всередині країни сприяли закриття зовнішніх кордонів, обмеження  пересування між штатами, запровадження жорсткого локдауну, в тому числі комендантської години, а також проведення урядом точкових реформ медицини.

У зв’язку з тим, що велика частина хворих в Австралії – медики, уряд впровадив відеоконсультації із лікарями. Така реформа була реалізована майже за 10 днів. Також фінансову допомогу уряду отримали приватні клініки, яким довелося скасувати всі нетермінові операції. Таким чином влада зберігала місця в лікарнях, які можна було б у разі необхідності використати для хворих з COVID-19.

Наразі австралійські працівники починають переходити з дистанційного формату роботи на традиційний - очний. Разом з тим, відкриваються заклади культури та спорту, зокрема Сіднейський оперний театр.

Нагадаємо, 1 лютого влада Австралії закрила кордони, особливо для мандрівників із Китаю. Міністр охорони здоровʼя країни Грег Хант очолив боротьбу з пандемією і мобілізував ресурси, щоб відстежувати та ізолювати окремі спалахи.

Крім того, всі австралійські штати або повністю закрили внутрішні кордони, або жорстко обмежили пересування між штатами, а часом навіть всередині них. Востаннє кордони між штатами закривали майже сто років тому за часів пандемії «іспанського» грипу.

Згідно зі статистикою, вже у вересні в Австралії не зафіксували жодної смерті від коронавірусу. Але основні обмеження зняли тільки в кінці жовтня.

Поділитися
Дивіться спецтему: Коронавірус у світі
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі