У неділю, 15 листопада, о 8.00 відкрилися виборчі дільниці: українці будуть обирати мерів у 29 містах з населенням не менше 90 тисяч жителів.
9:27
У Києві станом на 8.00 відкрилися всі виборчі дільниці, за винятком однієї спеціальної дільниці в Київській обласній клінічній лікарні. А спостерігачів громадянської мережі "ОПОРА" не пускали на дві виборчі дільниці Дніпропетровська. У Дніпропетровській області станом на 8.00 відкрилися 954 виборчих з дільниць 955, ще один дільниця відкрилася з невеликим запізненням через неорганізовану роботи членів комісій.
12:08
КВУ повідомив про відмову влади Краматорська організувати онлайн-трансляцію засідання комісії.
12:42
У ЦВК відзвітували про початок повторного голосування. Усі виборчі дільниці, де 15 листопада проходить повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015, відкриті і працюють у штатному режимі, інформують в Центральній виборчій комісії.
14:49
Вибори до місцевих органів влади проходять в штатному режимі. Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський прогнозує явку на минаючому в неділю, 15 листопада, в Україні повторному голосуванні на місцевих виборах на рівні близько 30%.
15:17
Представлених на репрезентативному для всієї країни кількості виборчих дільниць, загальнонаціональна явка виборців станом на 12.00 +15 листопада склала 12,8% (похибка ± 0,7%), свідчать дані спостерігачів громадянської мережі "ОПОРА". Під час голосування 25 жовтня явка була вищою і станом на 12.00 становила 18,5% (похибка ± 0,7%).
17:16
За даними громадянської мережі "ОПОРА", явка у другому турі місцевих виборів в Україні до 16:00 перевищила 26%. Її точне значення становить 26,4% (похибка ± 0,9%). У першому турі місцевих виборів 25 жовтня явка в цій час становила 36%.
18:01
Найгірша явка при повторному голосуванні на виборах до місцевих органів влади зафіксована у Херсоні (16,75%), Житомирі (19,34%) та Києві (21,4%).
19:24
Найбільша проблема під час голосування - фотографування бюлетенів у Дніпропетровську, інформує "ОПОРА".
Другий тур проходить у Києві, Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі, Павлограді, Краматорську, Житомирі, Ужгороді, Бердянську, Запоріжжі, Мелітополі, Івано-Франківську, Білій Церкві, Кіровограді, Кременчуці, Львові, Миколаєві, Кременчуці, Полтаві, Рівному, Сумах, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові та Чернівцях.
Із 35 міст, де 25 жовтня пройшли місцеві вибори, тільки в п'яти градоначальники були обрані в першому турі. Ними стали: Слов'янськ (Донецька область), Лисичанськ (Луганська область), Одеса, Тернопіль, Харків.
Якщо в першому турі кандидат повинен був набрати 50% +1, щоб стати переможцем виборів, то у другому турі все простіше. Переможцем вважатиметься той кандидат, хто у другому турі отримає просту більшість голосів, незалежно від явки виборців.
У Києві за крісло мера будуть боротися чинний градоначальник Віталій Кличко (продемонстрував найкращий результат на виборах - 40,6% або на 353 тисячі 312 голосів) і депутат від фракції "Народний фронт" Борислав Береза, який набрав у першому турі набрав 8,8%.
У Дніпропетровську очікується боротьба між Борисом Філатовим, кандидатом від партії УКРОП (Українське об'єднання патріотів) і представником Опозиційного блоку Олександром Вілкулом. Раніше повідомлялося, що у другий тур виборів мера у Дніпропетровську вийшли Вілкул та Філатов, які отримали 37,94% і 35,78% голосів відповідно.
У Запоріжжі, як раніше повідомлялося, що у другий тур виборів мера вийшли головний інженер ПАТ "Запоріжсталь" Володимир Буряк, якого пов'язують з головою групи "СКМ" Рінат Ахметов, і депутат від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Микола Фролов.
У Львові в другому турі Садовий зустрінеться зі "свободівцем" Кошулинським.
Варто зазначити, що у Маріуполі та Красноармійську місцеві вибори пройдуть 29 листопада, відповідний закон напередодні підписав президент України Петро Порошенко. Нагадаємо, що 25 жовтня в Україні відбулися вибори місцевої влади, але не відбулися у Маріуполі та Красноармійську. Через відмову територіальної виборчої комісії Маріуполя взяти бюлетені, надруковані "Приазовським робочим", вибори в Маріуполі не стартували. Рішення не брати бюлетені прийнято у зв'язку з порваними бюлетенями, а також за наявності в них помилок.