Сергій Стерненко, якому суд ввечері 15 червня обрав запобіжний захід у вигляді 60 днів цілодобового домашнього арешту за підозрою у вбивстві внаслідок самозахисту заявив, що прокурор подав клопотання про зміну адреси відбування його домашнього арешту з місця прописки на місце проживання.
"Дзвонив слідчий. Прокурор подав клопотання про зміну адреси відбування домашнього арешту з прописки на адресу проживання. Що заважало це зробити відразу - невідомо. Вчора прокурор просто втік, сказавши що він задоволений", - написав активіст в Facebook.
За словами Стерненка, такі дії прокурора свідчать про те, що міра запобіжного заходу не зміниться зараз.
"Вони тільки виправлять адресу і все. І я буду позбавлений волі. Дам знати, як будуть деталі про засідання. А потім буде апеляція. Де вже ми будемо вимагати скасування запобіжного заходу", - підсумував він.
Незабаром, за словами активіста, йому зателефонувала секретар судді Мелешак щодо розгляду клопотання про зміну адреси домашнього арешту.
"Засідання призначене на 10:00. Тобто через 50 хвилин після повідомлення мені про засідання. Я просто фізично не встигну туди доїхати. Це неможливо, враховуючи ще і те, що мені не можна пересуватися без охорони", - зазначив Стерненко, заявивши, що він на суд не поїде.
"Те, що було вчора, і продовжується сьогодні - це невимовний треш. Як ніби-то ми живемо в Росії", - підсумував він.
Нагадаємо, суд ввечері обрав запобіжний захід Стерненку у вигляді 60 днів цілодобового домашнього арешту за підозрою у вбивстві внаслідок самозахисту.
На переконання Стерненка, саме генпрокурор Венедиктова замовила рішення суду, яке неможливо виконати, оскільки активіст не має доступу до військової частини в Одесі, де зареєстрований.
"Я не можу виконати рішення суду, який виніс цей прекрасний суддя. Тому що тут написано, що я повинен відбувати домашній арешт за адресою м. Одеса, вул. Приморська, 37. Це адреса моєї реєстрації за паспортом. За адресою м. Одеса, вул. Приморська, 37 знаходиться військова частина. Прикордонний загін, якщо бути більш точним. Туди неможливо зайти, якщо ти не є прикордонником і ти там не служиш. Я там не проживаю. І ніколи не проживав. Я там прописаний, тому що мій батько там служив і був прописаний. І, коли я був дитиною, він мене теж там прописав", - сказав Стерненко напередодні.
Нагадаємо, 15 червня відбулося чергове засідання у справі активіста Сергія Стерненка. Під будівлю Шевченківського райсуду Києва, де проходило засідання, привезли правоохоронців і представників Нацгвардії. Стерненко зазначив, що поліцейські всіх обшукували нібито для того, щоб не пустити людей, які прийшли його підтримати в суд, і "судити його за закритими дверима".
Детальніше читайте в матеріалах оглядача ZN.UA Інни Ведерниковой "Справа Стерненка. Хроніки реваншу" і "Підозра, здатна підірвати Україну?".