Зеленський прокоментував оголошення смертного вироку для іноземців, які воювали за Україну

Відео
Поділитися
Зеленський прокоментував оголошення смертного вироку для іноземців, які воювали за Україну © Офіс президента
За його словами, партнерам слід об'єднатися та боротися потужно проти ворога діями, а не словами.   

Президент Володимир Зеленський заявив, що смертний вирок так званим "судом" "ДНР" для іноземних бійців, які воювали в лавах української армії - це сигнал "умовним пацифістам". Про це він сказав під час виступу перед студентами та професорами Universities of Oxford, Cambridge and London та інших провідних британських закладів освіти. 

" …Те, що було зроблено щодо громадян Великої Британії, — це вже трагічна звичка для цих людей [росіян]. Вони так роблять абсолютно з усіма. Таким крокам і діям не може бути жодних виправдань", — відповів Зеленський.

При цьому він зауважив, що і Британія, і її прем'єр-міністр Борис Джонсон від самого початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну підтримують нас. 

"…Мені здається, навпаки, це той випадок, який підкреслює, що Європа, весь світ і ті країни-скептики, "умовні пацифісти" у відносинах з РФ, які постійно шукають, як знайти такий настрій у розмові з ними, щоб не похитнути бізнес-відносини - це дуже потужний і небезпечний сигнал саме для таких країн, що Росія так діє щодо будь-яких громадян будь-якої держави», - зазначив президент України. 

Він додав, що європейським країнам слід об'єднатися та боротися потужно проти ворога діями, а не словами. 

Нагадаємо, британців Ейдена Асліна, Шона Піннера та марокканця Сааудуна Брахіма підконтрольний Росії суд в окупованому Донецьку визнав винними в найманстві та скоєнні дій, спрямованих на "повалення конституційного ладу республіки". За повідомленнями російських медіа, чоловіків засудили до страти. ОГП вже розпочав досудове розслідування щодо терористів "ДНР" за вищезгаданим фактом винесення смертного вироку. 

Чи повинна Україна добиватися на міжнародному рівні визнання Росії державою-терористом? А може, краще — державою-спонсором тероризму? Яка різниця між цими термінами, і, взагалі, чи варто Україні витрачати сили й час на цей напрям боротьби з РФ? Читайте у статті Гюндуза Мамедова "Як нам правильно покарати Росію".

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі