Громадська активістка Катерина Башилова повідомила про те, що тверичанин разом із сім'єю поїхав до Києва.
У травні минулого року Заволзький районний суд Твері засудив Бубєєва до двох років і трьох місяців позбавлення волі в колонії-поселенні за поширення статті публіциста Бориса Стомахіна "Крим - це Україна", а також розміщення на своїй сторінці однієї картинки цієї ж тематики. Суд визнав це публічним закликом до екстремізму (ч. 2 статті 280 КК РФ) і порушення територіальної цілісності Росії (ч. 2 статті 280.1 КК РФ).
У серпні 2015 року Андрій Бубєєв вже притягувався до відповідальності за репости аналогічних матеріалів і був засуджений за збудження ненависті або ворожнечі (стаття 282 КК РФ) до десяти місяців позбавлення волі.
Як повідомлялося раніше, в червні цього року двоє російських опозиціонерів з блоку Олексія Навального попросили політичний притулок в Україні. Росіяни розповіли про те, що на території РФ зіткнулися з політичним переслідуванням.
На початку березня Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального оприлюднив розслідування про елітну нерухомість голови уряду РФ Дмитра Медведєва, яка була придбана корупційним шляхом. У розслідуванні йдеться, що Медведєв створив багаторівневу корупційну схему отримання хабарів від олігархів. В обслуговуванні схем прем'єр-міністра РФ задіяні тисячі людей, а його нерухомість охороняють державні спецслужби.
Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв під час звіту уряду в Держдумі відмовився коментувати фільм Фонду боротьби з корупцією.
Фільм Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального "Він вам не Дімон", що з'явився на початку березня, вдарив у якусь важливу точку, від якої залежить російська політика. Це перший випадок такого ефекту численних викриттів Навального. Детальніше про наслідки розслідування для політичної кар'єри Мевдведєва читайте у матеріалі Олексія Їжака "Медведєв і порожнеча" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".