Запитання без відповіді й аспіранти-бодігарди: як депутат Кива дисертацію захищав

Відео
Поділитися
Запитання без відповіді й аспіранти-бодігарди: як депутат Кива дисертацію захищав © Соцмережі
Після підписання диплому міністром Шкарлетом він стане кандидатом наук з державного управління.

Член парламентської фракції проросійської «Опозиційної платформи - За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію з державного управління у понеділок, 26 квітня.

Тема дисертації – «Механізм впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

Захист проходив в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості Міністерства соціальної політики України. Ступінь кандидата наук з державного управління Кива отримає після того, як очільник МОН Сергій Шкарлет випише йому диплом.

Кива – не єдиний український політик, який цими днями вирішив розширити власний науковий доробок. 13 травня відбудеться захист дисертації мера Дніпра Бориса Філатова. Тема – «Патріотизм як чинник політичної трансформації сучасної України». Науковий керівник – Цвих Володимир Федорович. Філатов претендує на ступінь доктора наук.

Аспіранти депутата

Вчасно потрапити на захист дисертації Іллі Киви змогли не всі бажаючі журналісти – пропускали їх всередину за списками, які погоджував помічник народного депутата. Блокування журналістської діяльності  пояснювали «вимогами карантину».

Із певними обмеженнями зіштовхнулися журналісти «Громадського», «Української правди», «5 каналу», «24 каналу», Данило Мокрик (Bihus.info) та інші. Водночас без перешкод потрапили всередину журналісти лояльних ОПЗЖ підсанкційних каналів «112 Україна» та NewsOne, а також «1+1».

Аби потрапити всередину, журналістам довелося тричі викликати наряди Національної поліції.

Сам Кива пересувався у супроводі молодиків спортивної статури. На запитання про те, хто саме супроводжує його, відповів, що то можуть бути «аспіранти і студенти», метою яких є «не допустити провокацій».

Запитання без відповідей

Захист дисертації Іллі Киви розпочався о 10:00 ранку і тривав до 13:00 дня. Рішення комісії було одностайним: 13 голосів «за», 0 «проти».

Під час захисту претенденту на ступінь кандидата наук задали запитання, на яке той відповісти не зміг але подякував за нього, пообіцявши дати відповідь «у наступних роботах».

Член комісії: Наче у нас такого апарату не має, тому запитання: я вас прошу пояснити, який зміст ви вкладаєте у поняття «демократичний євроінтегрований державний управлінський апарат»?

Ілля Кива: Дякую! Дякую за запитання, я зрозумів його повністю і хочу сказати, що відповідь ми надамо у наступній нашій науковій роботі.

Відео записала журналістка Мар'яна П'єцух.

Після захисту Ілля Кива заявив, що наукова спільнота  «сьогодні стала сильнішою», а також подякував журналістам, які прийшли послухати захист, зазначивши, що «не очікував такого ажіотажу».

Ось як ми в туалет Киву проваджали

Опубликовано Mariana Pietsukh Понедельник, 26 апреля 2021 г.

У жовтні 2017 року Ілля Кива очолив профспілку Міністерства внутрішніх справ і залишається її головою, будучи народним депутатом.

У 2019 Киву висувала в президенти «Соціалістична партія України», але вже через кілька місяців його обрали народним депутатом за списком «ОПЗЖ».

У травні 2016 року Киву звільнили з посади начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіціі. Голова МВС Арсен Аваков призначив його своїм радником.

За словами Киви, він очолює Федерацію дворового футболу і Федерацію доміно України.

Академічна недоброчесність, плагіат, фальсифікація наукових досліджень і вал неякісних докторських і кандидатських дисертацій дискредитують українську науку і знецінюють наукові ступені і звання. Цій проблемі присвячені матеріали Лідії Суржик «Чотири мільярди на плагіат», «Як зупинити вал дисертацій», стаття Ірини Єгорченко «Суспільство хоче довіри», а також публікації групи «Діссергейт» - українських науковців, які системно викривають псевдонауку і плагіат у дисертаціях, зокрема чиновників і політиків. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі