З полону звільнено трьох українців

Поділитися
З полону звільнено трьох українців Українці пробули в полоні більше року © Ірина Геращенко/Facebook
Українській стороні передано двоє військовослужбовців і цивільна особа.

З полону бойовиків звільнені троє українських громадян.

Про це ввечері у вівторок, 15 березня, повідомила прес-служба президента України Петра Порошенка через його офіційні сторінки у Facebook і Twitter.

"Хороша новина! З полону звільнено двох військових і один цивільний: Григорій Завізіон, Петро Єрошевич і Вадим Петренко", – йдеться у повідомленні.

ПП: Добра новина! Визволені з полону двоє військових та один цивільний: Григорій Завізон, Петро Єрошевич та Вадим ПетренкоСлава Україні!

Опубліковано Петром Порошенком 15 березень 2016 р.

Народний депутат Ірина Геращенко уточнила, що звільнені українці пробули в полоні більше року. Завізіон, Єрошевич і Петренко пройдуть обстеження і курс лікування в одній з київських клінік.

Дуже хороші новини. Завдяки зусиллям президента, СБУ , нашоі мінськоі гуманітарноі групи і Міноборони тільки- но звільне...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 15 березень 2016 р.

Читайте також: Звільнених з полону українських бійців у Дніпропетровську зустрічали квітами

20 лютого Україна звільнила з полону "ДНР" чотирьох своїх бійців. Тривалий час до цього обмін полоненими був заблокований. Як писало ZN.UA, у списку для потенційного обміну, який у минулому році передали Києву сепаратисти, - близько 1200 осіб. За нашими відомостями, українській владі вдалося встановити місцезнаходження понад 400 полонених українців.

Як стверджують наші інформатори, у цьому списку чимало імовірно загиблих в зоні проведення АТО. Трапляються також громадяни, сам факт існування яких не підтверджений. Створюється враження, що "вождів" ОРДЛО цікавить не стільки звільнення "своїх", скільки привід погаласувати про масові політичні репресії в Україні".

На думку уповноваженого президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірини Геращенко, Російська Федерація може блокувати обміни полоненими, щоб використовувати їх для ослаблення санкційного тиску з боку Європейського Союзу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі