"Під час проведення досудового розслідування було проведено огляд місця події (ділянки місцевості на території об'єднаних складів озброєння військової частини), під час якого встановлені обставини, що свідчать про можливе самогубство загиблого солдата, а саме здійснення ним особисто пострілів чергою з автомата в голову. Такі висновки зроблені з положення тіла загиблого, розташування зброї і гільз (розліт до 0,5 м), часу, необхідного для відстрілу 16 патронів (а саме - 1,5 секунди), а також відсутність слідів боротьби, переміщення або волочіння тіла і т. д. ", - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що під час допиту військовослужбовців, які проходили службу із загиблими і безпосередньо перебували у караулі з ним у той трагічний день, слідчі з'ясували, що солдат був у гарному настрої, на сімейні проблеми не скаржився, нестатутні заходи до нього протягом військової служби не застосовувалися. Не виявлено також конфліктів з командуванням частини або товаришами по службі.
Зараз за поданням військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України призначена судова почеркознавча експертиза для встановлення авторства передсмертних записок. Крім того, буде проведено ще кілька експертиз - судово-медична і балістична.
Нагадаємо, 7 серпня приблизно о 20:50 на об'єднаних складах озброєння та військової частини виявили тіло солдата строкової військової служби 1997 р., стрілка роти охорони однієї з військових частин, з вогнепальним пораненням голови.
Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомляв про те, що в середньому щотижня 2-3 військовослужбовців скоюють самогубства. З них близько 80% мали ознаки посттравматичного синдрому.
Згідно з офіційною інформацією, з початку бойових дій в Донбасі мінімум 554 військовослужбовців ЗСУ здійснили самогубство.
Детальніше про методи реабілітації українських військовослужбовців читайте у статті Вікторії Лавренюк "Психологічна та медична реабілітація військовослужбовців: що нового в законодавстві?" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".