Війна в Україні: яка ситуація з продуктами в Києві

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Війна в Україні: яка ситуація з продуктами в Києві © unsplash/brittaniburns
У КМДА розповіли, що коли самі не справлялися з проблемами, просили допомоги у бізнесу.

Сьогодні у Києві працюють понад 2 тисячі продуктових мереж та магазинів, а черг більше немає, заявив в інтерв’ю ZN.UA заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, з яким поговорила Алла Єрьоменко. Він запевнив, що у столичних магазинах найважливіші продукти є, а асортимент збільшується.

«Після порушення логістичних систем більшість торговельних мереж усе ж швидко продовжили/поновили свою діяльність. Можливо, дещо скоротився чи змінився асортимент… Найуживаніші та затребувані продукти є в усіх торговельних мережах. Більш того, в асортименті — хліб різних виробників, так само борошно, олія тощо. І асортимент продуктів щодня збільшується. Навіть враховуючи киян, які повертаються, з продуктозабезпеченням проблем немає і не буде», – зазначив Поврозник.

Водночас він додав, що зараз у Києві більше немає черг до продуктових магазинів, як це було на початку війни. За словами Поворозника, коли влада бачила проблему, яку не могла швидко вирішити, то зверталася до бізнесу. А самі бізнесмени, як зазначив заступник голови КМДА, відгукувалися на потреби міста і киян оперативно.

Говорячи про кількість працюючих продуктових мереж та магазинів, Поворозник зауважив, що будь-яка цифра зараз динамічна.

«На сьогодні в Києві працюють більш як дві тисячі продуктових мереж і магазинів. У столиці давно немає черг ні за продуктами, ні за ліками», – заявив Поворозник.

Він додав, що зараз у столиці займаються забезпеченням киян свіжими (сезонними) овочами. Зокрема, поновлюються міні-ярмарки у районах Києва. Також вже працює близько 40 ринків. Водночас Поврозник зазначив, що їжа для домашніх тварин є у спеціалізованих магазинах буквально з 25 лютого 2022-го. 

«Сьогодні з цим зовсім немає проблем. І це також заслуга бізнесу», – вказав Поворозник.

Раніше у Мінагрополітики заявили, що наразі в Україні відсутні підстави для критичного підвищення цін на базові продукти харчування. Однак у регіонах існує загроза тимчасового дефіциту продуктів через бомбардування або порушення логістичних ланцюжків. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі