Від слідчих дій не відмовлявся, готовий пройти поліграф – Антоненко

Поділитися
Від слідчих дій не відмовлявся, готовий пройти поліграф – Антоненко © facebook/Андрій Антоненко
Їх проведення має бути законним, а поліграфологи – незалежними, наголошує музикант, якого підозрюють у вбивстві Шеремета.

Музикант Андрій Антоненко (Riffmaster), якого слідство називає підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета, заперечує відмову від проведення слідчого експерименту та готовий пройти поліграф.

Як повідомлялося, Антоненко відмовився від слідчого експерименту через порушення процедури – адвокатів музиканта вчасно не попередили про його проведення. Тепер слідство використовує цю відмову проти нього.

«Про відмови – брехня. Ми не відмовлялись від жодних слідчих дій, а наполягали на їх законному проведенні, з адвокатами. Від поліграфа ми також не відмовлялись. Ми запропонували незалежну експертизу із залученням іноземних спеців, позаяк існували обґрунтовані ризики фальсифікації зі сторони слідства», - розповів він «Українській правді».

За словами Антоненка, слідство пропонувало, щоб перевірку на поліграфі проводив психолог, який оголосив ходу «невербальною поведінкою», пояснюючи це тим, що інших спеціалістів немає.

«Слідчий експеримент я і зараз готовий пройти, якщо мене звільнять з-під варти, тобто не будуть водити на ланцюжку, як Юлю (Юлія Кузьменко – лікар і друга підозрювана – ред.), і за умови, що відео одразу після цього покажуть. Але цього вони бояться більш за все», - додав він.

2 липня у пресслужбі Національної поліції заявили, що справа Шермета готова до передачі в суд. На початку червня голова МВС Арсен Аваков заявив про те, що частину матеріалів справи Шеремета вже передали до суду. Зокрема, йдеться про матеріали, де фігурують Яна Дугарь, Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко.

12 грудня 2019 року керівництво поліції повідомило, що у вбивстві Шеремета підозрюють дитячого кардіохірурга і волонтерку Юлію Кузьменко, рок-музиканта і бійця ССО Андрія Антоненка і військового медика Яну Дугарь. За версією слідства, мотивом вбивства була "дестабілізація суспільно-політичної ситуації". Вірогідних замовників у поліції назвати не змогли.

Під час слідства журналісти, правозахисники і громадські активісти неодноразово вказували правоохоронцям на хибність доказової бази, на якій ґрунтуються обвинувачення.

Журналіст Павло Шеремет трагічно загинув 20 липня 2016 року внаслідок підриву автомобіля. Вибух стався о 7:45 ранку, коли журналіст виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі