Вбивство Шеремета: Антоненко і Кузьменко спростували інформацію про співпрацю з СБУ

Відео
Поділитися
Вбивство Шеремета: Антоненко і Кузьменко спростували інформацію про співпрацю з СБУ Антоненко і Кузьменко в суді
За словами Антоненко, він проходив перевірку в СБУ перед вступом на службу в СЗГ

Підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко і Юлія Кузьменко заявили, що не співпрацювали зі Службою безпеки України.

Як повідомляє «Громадське», Антоненко заявив, що справді проходив перевірку СБУ перед початком службі в Силах спеціальних операцій, однак не працював на службу.

«Це все брехня. Для того, щоб потрапити в Сили спеціальних операцій, кожен кандидат проходить перевірку через СБУ. Немає співпраці і бути не може. Якби я, наприклад, був якимось агентом, то мене б просто не взяли в ССО», — сказав він.

За словами Кузьменко, у неї справді є знайома, чоловік якої служить в СБУ, однак також заперечує свою причетність до спецслужби.

«У мене дійсно є подруга, чоловік якої служить в Службі безпеки України. Але є один момент. Всі ці здогадки розбиваються одним питанням  "Коли ми познайомилися?“. Це було літо 2017 року. Ми бачилися за весь час лише кілька разів. Тому що я дружу з подругою, а вона іноді приїжджала з чоловіком. Тому вся ця „бондіана“ розбивається таким питанням», — сказала вона.

12 грудня 2019 року керівництво поліції повідомило, що у вбивстві Шеремета підозрюють дитячого кардіохірурга і волонтерку Юлію Кузьменко, рок-музиканта і бійця ССО Андрія Антоненка і військового медика Яну Дугарь. За версією слідства, мотивом вбивства була "дестабілізація суспільно-політичної ситуації". Вірогідних замовників у поліції назвати не змогли.

13 грудня Печерський суд відправив Дугарь цілодобовий під домашній арешт, а Кузьменко взяв під варту на 60 діб без права внесення застави. Запобіжний захід підозрюваним обирав суддя Сергій Вовк, який у 2012 році відправив за грати Юрія Луценка. ЄСПЛ визнав той вирок політично вмотивованим.

Апеляційний суд Києва залишив запобіжні заходу без змін, проігнорувавши десятки бажаючих взяти Кузьменко й Антоненка на поруки, а також на інформацію про алібі підозрюваних і аргументи захисту щодо хибності наданих слідством доказів.

Згодом підозрюваним кілька разів продовжували запобіжні заходи.

2 липня в поліції заявили, що справа Шеремета готова до скерування до суду для розгляду по суті.

Колеги Шеремета з "Української правди" також засумнівалися в озвученій поліцією версії щодо мотивів вбивства.

Журналіст Павло Шеремет трагічно загинув 20 липня 2016 року в результаті підриву автомобіля. Вибух стався о 7:45 ранку, коли журналіст виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі