У суді уточнили: запобіжний захід Клюєву обирали у справі про заволодіння державним майном в особливо великих розмірах.
Після Революції Гідності брати Клюєви втекли з України, але зберегли тут свої активи. Так, минулого року, завдяки успішній роботі компанії "Укрграфіт" і зняттю європейських санкцій, статки Клюєвих збільшились на 258%.
Ба більше, Андрій Клюєв планував балотуватися на парламентських виборах влітку 2019 року, і був зареєстрований Центральною виборчою комісією. СБУ вдалося довести, що Клюєв не з'являвся в Україні з 2014 року, після чого Центрвиборчком зняв його кандидатуру з виборів.
В Україні Андрій Клюєв підозрюється у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем і у змові з групою осіб (упродовж травня 2010 – квітня 2011 р.).
В 2018 році суд Європейського Союзу анулював санкції проти Клюєва, які були введені в березні 2017 року. У березні 2019 року Інтерпол виключив Клюєва зі списку розшукуваних осіб.
Андрій Клюєв очолював АП Януковича в січні-лютому 2014 року. Тричі обіймав посаду віце-прем'єр-міністра України, був одним із керівників "Партії регіонів". Також може бути причетний до масових вбивств на Майдані та розгону студентського протесту в листопаді 2013 року. Клюєв був оголошений в розшук ще в 2014 році. СБУ встановила, що він перебуває в Росії.