ВАКС призупинив провадження щодо обрання запобіжного заходу судді Вовку

Поділитися
Вовк переховується від суду та НАБУ протягом шести засідань.

Вищий антикорупційний суд призупинив провадження щодо обрання запобіжного заходу очільнику Окружного адмінсуду Києва Павлу Вовку, повідомили в “Центрі протидії корупції”. Провадження призупинено до моменту фактичного розшуку підозрюваного.

“Слідчий суддя Антикорсуду Андрій Біцюк призупинив провадження щодо обрання запобіжного заходу голові Окружного адмінсуду Павлу Вовку. Зробив він це до фактичного розшуку підозрюваного у створенні злочинної організації і захопленні влади Вовка”, - йдеться у повідомленні.

В ЦПК зазначили, що Вовк переховується від Національного антикорупційного бюро та суду вже протягом шести засідань. 

При цьому під час сьогоднішнього засідання адвокат Вовка хотів відвести суддю Біцюка від справи. Але суд відхилив таке клопотання. 

Вже у вівторок, 16 березня, суддя Біцюк розгляне питання про продовження терміну розслідування справи щодо Вовка та інших суддів Окружного адмінсуду Києва.

У липні минулого року НАБУ вручило підозри голові Окружного адмінсуду міста Києва Павлу Вовку, його заступнику Євгену Аблову, шістьом суддям та голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку. Їх підозрюють у спробі захоплення державної влади. Підозри НАБУ і САП ґрунтуються на вивченні записів розмов у кабінеті Вовка.

1 вересня 2020 року Вища рада правосуддя відхилила клопотання генпрокурорки Ірини Венедіктової і відмовилася відсторонювати від посад Павла Вовка й інших суддів ОАСК, котрі фігурують у справі.

Самого Вовка двічі оголошували у розшук. 24 грудня детективи НАБУ вручили голові ОАСК повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду.

Водночас  ухвала про примусовий привід Вовка не дозволяє детективам затримувати підозрюваного або проникати до його житла чи іншого володіння. Водночас генпрокурорка Ірина Венедіктова відмовилася просити Вищу раду правосуддя дозволити затримання Вовка. Вона також посилається нібито на відсутність у судді статусу підозрюваного.

Докладніше про те, до чого справа ОАСК може привести країну, і чи вистачить цього разу сил та доказів у НАБУ, щоб довести розпочату справу до обвинувального вироку в суді, читайте матеріалах Інни Ведернікової Вовки. По сліду НАБУ” і “Вовки. По сліду НАБУ-2”. У чому секрет недоторканності суддів ОАСК – у матеріалі Олександра ЛємєноваСуд, що загрожує державі” на сайті ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі