В умовах війни 78% педагогів відчувають спустошеність і постійну втому – опитування

Поділитися
Емоційно-психологічний стан впливає і на успішність школярів.

Освітня фундація GoGlobal дослідила, який слід залишає війна на психоемоційному стані вчителів та дітей.

Так, згідно з опитуванням, на прифронтових територіях 78% педагогів відчувають спустошеність і постійну втому. У 57% учнів фіксують байдужість до навчання.

Прикордоння та прифронтові громади навчаються переважно онлайн. Це збільшує навантаження на вчителів, оскільки вони більше часу витрачають на підготовку до таких уроків. Зокрема, 85% педагогів у Харківській, Запорізькій та Херсонській областях зазначили, що витричають більше часу на підготовку до уроків.

Також 87% вчителів зазначили, що потребують більше часу на відновлення власних сил ніж зазвичай. 82% педагогів відзначають, що у них зріс рівень тривожності. 66% зауважили. що відчувають себе менш енергійними, ніж до початку повномасштабного вторгнення.

58% освітян прямо заявляють, що потребують допомоги - близько 30% не проти взяти участь у колективних тренінгах, підтримуючих зустрічах. Індивідуальних консультацій психологів потребують 17-20% педагогів.

Щодо дітей вчителі також відзначають байдужість до навчання та зниження мотивації ( 57%), погіршення концентрації уваги та пам'яті (55%), швидку втомлюваність під час занять ( 53%).

Раніше ми повідомляли про те, що майже 80% українців ні до війни, ні зараз не приділяли часу спілкуванню з психологом.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі