В Україні розширили коло осіб, що зобов'язані подавати декларації

Поділитися
В Україні розширили коло осіб, що зобов'язані подавати декларації
Рішення підтримала більшість депутатів.

Члени правління Фонду соцстрахування, Фонду обов'язкового держсоцстрахування на випадок безробіття, Пенсійного фонду та його наглядової ради зобов'язані будуть подавати декларації про доходи.

Відповідний Закон №5881-1 сьогодні проголосували депутати Верховної Ради на засіданні.

Декларування чиновників передбачає Закон "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо поширення дії закону на членів правління Фонду соціального страхування України, Фонду обов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Пенсійного фонду, Наглядової ради Пенсійного фонду та відповідних посадових осіб.

"За" ухвалення закону проголосували 305 народних обранців.

"Законопроєкт пропонує поширити режим декларування та відповідно інші обмеження Закону України "Про запобігання корупції", зокрема обмеження щодо протидії конфлікту інтересів, на таких осіб: правління Пенсійного фонду, правління Фонду соціального страхування, правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, наглядовий рада Пенсійного фонду та працівників Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування", – заявила голова Комітету ВР з антикорупційної політики Анастасія Радіна, яка доповідала з трибуни про положення документа.

Реалізація закону має сприяти мінімізації корупційних ризиків під час виконання своїх обов'язків членами правлінь та інших посадових осіб вищезгаданих організацій.

Раніше повідомляли, що від старту податкової амністії 1 вересня українці задекларували вже 111 млн грн. Про це повідомив голова Податкового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев.

Також Національне агентство із запобігання корупції за 9 місяців поточного року перевірило 606 декларацій публічних службовців та виявило у них недостовірні відомості на суму 370 млн грн.

Про те, чому НАЗК досі не включило ключовий антикорупційний механізм, читайте у статті "Моніторинг способу життя декларантів. Не секретні рекомендації".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі