В Україні понад 12 тис. нових хворих на коронавірус

Поділитися
Лабораторії провели понад 60 тис. тестів.

За останні 24 години в Україні виявили 12 811 нових хворих на коронавірус. Після цього загальне число інфікованих зросло до 885 039 випадків. Про це на своїй сторінці повідомляє глава МОЗ Максим Степанов. 

За добу від ускладнень хвороби померло 243 людини, після чого загальне число летальних випадків становить 14 998. 

Також 13 653 людям за останній день вдалося побороти недугу. Загалом від початку пандемії в Україні від коронавірусу вилікувалася 494 001 людина. 

Госпіталізували за минулу добу 3001 пацієнта. Лабораторії провели 61 571 тестування: 40 967 методом ПЛР та 20 604 ІФА-тести. За весь час у нас здійснили майже 5 млн ПЛР-тестувань — 4 998 266.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що пандемія коронавірусу COVID-19 в Україні  піде на спад лише в травні 2021 року, саме тоді вірус стане сезонним, а люди почнуть вакцинуватися. Також, за його словами, до цього часу стануть менш жорсткими карантинні обмеження.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про посилення карантинних обмежень в січні. Серед іншого, з 8 по 24 січня заборонять відвідувати заклади громадського харчування, закриють розважальні заклади, спортзали, фітнес-центри тощо. Салони краси та перукарні працюватимуть за умови попереднього запису і без очікування в залі.

Попри те, що в цей період буде діяти низка заборон, схожих з тими, що були під час весняного локдауну, транспорт все ж функціонуватиме. ZN.UA розповіло, як це відбуватиметься.

Крім того, загальнонаціональний карантин, який мав діяти до кінця року, Кабмін продовжив до 28 лютого. До кінця зими продовжений і режим надзвичайної ситуації. Крім того, тепер заклади громадського харчування (крім січневого карантину) зможуть працювати до 23:00, а не до 22:00, як зараз. Розрахункові операції можна буде проводити до 22:00. У новорічну ніч кафе і ресторани зможуть приймати відвідувачів до 01:00.

Детальніше про те, чи потрібен Україні локдаун, а також яким він має бути ZN.UA поспілкувалося з керівником Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки, колишнім заступником міністра охорони здоров'я часів Уляни Супрун Павлом Ковтонюком. Подробиці - в інтерв'ю Алли Котляр "Нас чекає тривалий період дуже важкою реабілітації".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі