В ОПУ назвали ймовірну дату прибуття в Україну індійської вакцини проти COVID-19

Відео
Поділитися
В ОПУ назвали ймовірну дату прибуття в Україну індійської вакцини проти COVID-19 © pixabay/elchinator
За словами Тимошенка, літак з препаратом летить в Україну не на пряму.

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив про те, що індійська вакцина CoviShield може прибути в Україну 23 лютого. Про це Тимошенко розповів під час участі у всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура".

"Вакцина вже в дорозі. Вона вранці, сподіваюся, буде в Україні... Вона вже в літаку. Але є свій шлях у літака. На жаль, перша партія летить не на пряму в Україну, є деякі логістичні проблеми. Це не викликано самою вакциною або ще чимось", - заявив Тимошенко.

За його словами, зараз МОЗ відпрацьовує швидкість і шляхи наступних поставок цієї вакцини. Тимошенко переконаний, що кожного тижня або кожні 10 днів Україна отримуватиме партію індійської вакцини CoviShield.

Говорячи про вакцини AstraZeneca і Pfhizer, які Україна має отримати в рамках ініціативи COVAX, Тимошенко заявив, що їх поставки нібито заплановані на початок березня.

Сьогодні Україна залишається єдиною європейською країною, у якій досі не почалася вакцинація проти COVID-19. Очільник МОЗ Степанов, голова уряду Денис Шмигаль та президент Володимир Зеленський стверджували, ніби переговори про постачання вакцини тривали з весни 2020 року. За цей час забезпечити населення вакцинами змогли не лише багаті країни. Однак в Україні поки немає жодної дози препарату.

Лише минулого тижня Степанов полетів до Індії домовлятись про постачання вакцини від ковід. У МОЗ стверджують, що вакцина від COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca прибуде в Україну найближчими днями.

Нагадаємо, 24 грудня Степанов підписав Дорожню карту щодо проведення масової вакцинації від COVID-19 в Україні в 2021-2022 роках. Першими вакцини від ковід отримають медики, літні люди з групи ризику та військовослужбовці.

Однак анонсована владою вакцинація 15 лютого так і не почалася. Натомість у Верховній Раді того ж дня зареєстрували проєкт закону, що дозволяє звільнити директора НАБУ Артема Ситника – його відомство розслідує справу щодо закупівлі вакцин з імовірною переплатою. Хто ж насправді винен у зриві кампанії вакцинації? І як влада, вдаривши по НАБУ та Ситнику, тікає від відповідальності за провал вакцинації? Читайте в статті Алли Котляр Запізнення ціною в життя” у ZN.UA.

Поділитися
Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі