Українці у 2018 році отримали найбільшу кількість дозволів на проживання в ЄС

Поділитися
Понад 78% отримали дозвіл на проживання у Польщі.

Українці минулого року знову отримали найбільше дозволів на проживання у країнах Європейського союзу – 527 тисяч. Загалом громадянам інших країн видали 3,225 млн перших дозволів.

Зазначається, що громадяни України продовжили отримувати найбільшу кількість дозволів, випереджаючи при цьому китайців, індійців та сирійців. Понад 78% отримали дозвіл на проживання у Польщі. Загалом близько половини усіх перших дозволів на проживання у ЄС було видано громадянам України, Китаю, Індії, Сирії, Білорусі, Марокко, США, Бразилії, Туреччини та Росії, пише "Укрінформ" з посилання на Євростат.

Українці отримали дозвіл переважно через працевлаштування (65% усіх перших дозволів), китайці – через освіту (67%), а марокканці (61% ) – за сімейними обставинами.

Нагадаємо, що у 2017 році первинний дозвіл на проживання в ЄС отримали 662 тис. громадян України, або 21% від загального числа іноземців. 88% з них – влаштувалися в Польщі.

За даними Мінсоцполітики, більше трьох мільйонів українських громадян постійно працюють за кордоном. Ще дев'ять мільйонів щороку виїжджають на сезонні роботи в сусідні країни.

DT.UA систематично висвітлює тему української міграції, проводячи і самостійні дослідження, такі як гучна "Кровотеча", і запрошуючи до дискусії профільних фахівців. Докладніше про те, що чекає на нашу країну в найближчому майбутньому в контексті розвитку глобальних міграційних процесів, читайте в статті Андрія Гайдуцького "Боротьба за мігрантів. Україні приготуватися" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі