Українці назвали можливі часові рамки реінтеграції Донбасу

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Українці назвали можливі часові рамки реінтеграції Донбасу © Нацгвардія України
Половина українців вважають, що окупований Донбас можна буде повернути через 2-5 років.

При тому, що третина країни - за якнайшвидше повернення окупованих територій, для 50% українців вважають, що Донбас можна буде повернути не менше ніж через 2-5 років. Про це пише оглядач ZN.UA Тетяна Силіна у статті "Щоб у нас все було і нам за це нічого не було".

Єлизавета Чижик, ZN.UA

Відзначається, що найпопулярнішою стала відповідь "5–10 років", - реінтеграцію за такий період вважають можливою 55% респондентів. У тому, що окупований Донбас можна буде повернути за "більш ніж 10 років", переконані 38% респондентів плюс 15%, які відповіли "швидше, можливо". Кожен десятий відзначив, що "реінтеграція Донбасу не відбудеться ніколи", ще 7% думають, що цього не відбудеться, "швидше за все". Таких песимістів більше в Києві й на Сході України.

"Кожен десятий зазначив, що "реінтеграція Донбасу не відбудеться ніколи", ще 7% думають, що цього не станеться "швидше за все". Таких песимістів більше в Києві та на Сході України", - пише Силіна.

Детальніше про те, як українське суспільство бачить повернення Донбасу, читайте в статті Тетяни Силіної для ZN.UA "Щоб у нас все було і нам за це нічого не було".

Дослідження "Оцінка соціально-політичних настроїв населення України - лютий 2020" підтверджує суперечливість переконань громадян України щодо Донбасу.

Соціологічне опитування було проведене компанією "Нью Імідж Маркетинг Груп" на замовлення Українського інституту майбутнього 13–23 лютого 2020 року. Частиною цього проєкту, який охоплює всю Україну (крім окупованих територій Донецької та Луганської областей і АР Крим), була, зокрема, й оцінка деяких аспектів встановлення миру в Донбасі. Опитування проводилося face-to-face за структурованою анкетою на планшеті на базі додатку "Лемур" у домогосподарствах респондентів. Вибірка становила 2410 осіб і представляє доросле населення України (18 років і старші). Статистична погрішність не перевищує 2,05%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі