До складу Повітряних Сил входять бомбардувальна, винищувальна, штурмова, розвідувальна, транспортна авіація і зенітні, ракетні та радіотехнічні війська. Крім того, входять окремі військові частини і підрозділи спеціальних військ - розвідки, інженерних, радіаційних, хімічних та бактеріологічного захисту, зв'язку, автоматизованих систем управління та радіотехнічного забезпечення, радіоелектронної боротьби, метеорологічного забезпечення, частині матеріально-технічного та медичного забезпечення.
"Особовий склад Повітряних Сил Збройних Сил України є символом честі, доблесті і вірності, а українські льотчики стали справжнім прикладом героїзму і мужності, гарантуючи безпеку і непорушність повітряних кордонів України", - зазначив командувач об'єднаними силами Сергій Наївши на своїй сторінці в Facebook.
Нагадаємо, що 27 червня учасники Тристоронньої контактної групи погодили безстрокове припинення вогню в Донбасі з 1 липня. "Хлібне перемир'я" стало 15-м з початку війни на сході України. Усі перемир'я, які передували йому, систематично порушувалися бойовиками. Чергове бойовики порушили першого ж дня.
30 квітня президент Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення антитерористичної операції на сході України та початок Операції об'єднаних сил. Раніше президент призначив генерал-лейтенанта Сергія Наєва командувачем Об'єднаних сил.
Докладніше про перспективи війни в Донбасі, модернізацію ЗСУ та способи нанесення непоправної шкоди російським окупаційним формуванням читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Війна на Донбасі: як примусити Путіна до миру" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".