"Сторони домовилися про системну співпрацю в питаннях забезпечення кіберзахисту та протидії інформаційній агресії, зокрема, зовнішньому втручанню під час проведення президентської та парламентської виборчих кампаній", - йдеться у повідомленні.
Окрім того, під час зустрічі сторони обговорили питання кібернетичної та інформаційної агресії РФ. Окрему увагу Турчинов та Коен приділили досвіду фахівців США та напрацюванням України, яка протистояла кільком найпотужнішим атакам з боку Російської Федерації.
За словами Турчинова, Україна за досить стислий термін значно посилила спроможності у питаннях кіберзахисту та, згідно з оцінками експертів, досягла в цьому напрямку рівня багатьох країн ЄС. Однак Турчинов додав, "що багато питань ще залишаються невирішеними, а тому необхідно ще багато зробити для забезпечення надійного кіберзахисту країни".
Коен у свою чергу зазначив, що інформаційні та кібератаки Росії спрямовані "в трьох напрямках", а саме на схід України, де тривають військові дії, на внутрішню дестабілізацію держави, руйнацію її політичної системи і компрометацію прозорих та чесних виборів, а також на дискредитацію репутації України у світі.
"Це мотивувало нас приїхати сюди", - зазначив Коен.
Нагадаємо, сьогодні під час під час дискусії "Втручання у вибори, дезінформація, і майбутнє демократії в Україні і на Заході" в рамках 15-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Майбутнє покоління" Джаред Коен заявив про те, що Росія в Донбасі розгорнула пропаганду в якості першої військової атаки. Він також додав, що у своїй черговій дезінформаційної кампанії Росія використовує фактор релігійних відмінностей з Україною.