У Міноборони назвали сроки вторгнення РФ до України

Поділитися
У Міноборони назвали сроки вторгнення РФ до України © inforesist.org
Прогнози України та західних партнерів уже збігаються.

У Міноборони підтвердили загрозу дестабілізації ситуації в Україні взимку. Криза через військову агресію Росії може початися на початку грудня. Про це в ефірі "Свобода Слова" на ICTV заявила заступник міністра оборони Ганни Маляр.

За її словами, Україна не має розбіжностей із західними партнерами щодо пересування військ Росії.

"У нас немає розбіжностей з країнами-партнерами та розвідками, з якими ми обмінюємося інформацією. За кількістю, інтенсивністю, рухом російських військ немає розбіжностей. Ми по-різному прогнозуємо, але сьогодні всі прогнози збігаються. Приблизний час кризи називають зиму цього року. Починаючи з грудня", - заявила вона.

Раніше ZN.UA повідомляло про те, що у Вашингтоні не виключають вторгнення Росії в Україну або наприкінці грудня – на початку січня (коли і Україна, і її західні партнери йдуть на різдвяно-новорічні канікули), або наприкінці зими – на початку весни 2022 року. го, коли, як розраховують у Кремлі, Україна буде в глибокій енергетичній, економічній та політичній кризі, а втомлений від коронавірусу народ почне бунтувати, і чинна влада втратить залишки підтримки.

За інформацією ZN.UA, влада України звернулася до Сполучених Штатів із проханням про постачання протикорабельних ракет “Гарпун”.

Міністр закордонних справ Литви Габріеліус Ландсбергіс заявив про те, що не можна виключати того, що російські війська можуть вторгнутися в Україну, тоді як Європейський Союз відволікається на мігрантів біля свого кордону з Білоруссю.

Цього тижня також планується візит міністра оборони України Резнікова до Вашингтона, де він обговорюватиме з главою Пентагону плани Кремля.

Загроза вторгнення Росії в Україну велика. На відміну від публічних коментарів української влади, американські партнери «вкрай стурбовані незвичайним переміщенням» російських військ біля кордонів України та проводять термінові консультації зі своїми союзниками. Проте навіть формально оновлене цього тижня стратегічне партнерство Києва та Вашингтона не дає відповіді на головне питання. Який? Читайте статтю Тетяни Силіної «Відкрите питання: Як Америка захищатиме Україну від Путіна?».

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі