Моніторинговий центр Києва з протидії коронавірусу запустив віртуальну платформу емоційної підтримки містян. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу в середу, 8 квітня.
За його словами, на сайті можна отримати безкоштовну емоційно-психологічну допомогу від фахівців, які майже цілодобово спілкуються з киянами.
"Це безкоштовний ресурс для киян. В першу чергу для тих, кому потрібна емоційно-психологічна допомога. Професійні консультації надають фахівці - тренери з емоційного інтелекту Освітнього хабу міста Києва", - заявив Кличко.
Зазначається, що на платформі можна здійснити віртуальні екскурсії музеями столиці або провести спортивні онлайн тренування.
"Також ті, хто хоче з користю провести час вдома, знайдуть на сайті різні онлайн курси. Завдяки платформі є можливість проводити і спортивні онлайн тренування. Або можна здійснити віртуальні екскурсії найкращими музеями столиці, що зараз тимчасово зачинені", - розповів міський голова.
Раніше повідомлялося, що під час карантину, який в Україні ввели ще 12 березня, українці найчастіше відчувають радість та зацікавленість/хвилювання. Менш виражені відчуття – це здивування, гнів, сум та страх. Згідно з опитуваннями, найменш вираженими в українців на карантині є відраза, почуття провини, сором та байдужість.
Ті респонденти, що стали рідше спілкуватися з друзями та близькими або більше спати, частіше відчувають сум та гнів. Водночас ті, хто частіше спілкується з друзями, частіше інших відчувають радість.