У Києві запустили "гарячу лінію" з питань карантину

Поділитися
У Києві запустили "гарячу лінію" з питань карантину Українці зможуть скаржитися на порушення карантинних заходів на гарячу лінію
МОЗ запустить колл-центр для підтримки громадян в умовах карантину.

У столиці запрацювала гаряча лінія з питань щодо карантину . Про це повідомив голова громадської організації "Центр захисту киян" Віталій Нестор.

За його словами, організація запускає неурядову гарячу лінію, щоб допомогти громадянам у ситуацыъ, що склалася. Жителів столиці організація просить повідомляти про ситуації, в яких карантинні заходи не працюють або порушуються за номером телефону 0-800-30-20-19.

Також товариство Червоного Хреста України та Міністерство охорони здоров'я України ухвалили рішення організувати спільний колл-центр для запобігання поширення зайвої паніки і помилкових чуток про ситуацію з коронавірусом.

За попередньою інформацією, волонтери будуть працювати в колл-центрі у приміщенні МОЗ України по 2-3 людини одночасно, змінами по 4-6 годин, протягом 8, 12 або, у разі несприятливого розвитку подій, можливо і 24 години щодня протягом невизначеного періоду часу. Планується, що колл-центр буде обладнаний всім необхідним для комфортного перебування в ньому в будь-який час доби. Також буде встановлено графік чергувань, щоб забезпечити безперебійне функціонування колл-центру, але не відбирати при цьому у волонтерів занадто багато часу.

Також зазначається, що охочим попрацювати волонтерами у колл-центрі не обов'язково розбиратися у вірусах або медицині. Усього будуть навчати.

"Кожен бажаючий зможе пройти конкурсний відбір та у разі його проходження – необхідне навчання першої психологічної допомоги і ненасильницькому спілкуванню, а також усього, що стосується коронавірусу і боротьби з ним", – сказано в повідомленні.

Бажаючих стати волонтерами просять звертатися за номером телефону 095-372-68-29 або написати на пошту k.ostapenko@redcross.org.ua.

Як повідомлялося, в Україні карантин на всій території введений 12 березня. У трьох областях діє режим надзвичайної ситуації.

Карантин в Україні не лише оголив неготовність влади оперативно захищати громадян і мінімізувати його негативні наслідки (від закриття метро і транспортного колапсу до удару по малому та середньому бізнесу), але і став приводом для жартів користувачів соціальних мереж.

Про економічні наслідки коронавірусу для України і українців читайте в статті Юлії Самаєвої "День песця". Чим загрожує карантин українському бізнесу, читайте в матеріалі Сергія Следзя і Вадима Башти "COVID-19: постраждають всі".

Чи готова банківська система України до тривалого погіршення макроекономічних умов, пише Олена Коробкова у статті "Без паніки: фінансова система готова до будь-яких сценаріїв".

Як зміниться світ після пандемії, і чи є у нього шанс на світле майбутнє, розповідає Георгій Почепцов у своїй статті "Що чекає нас завтра". Про те, як православні церкви від карантину відхрещувалися, читайте в статті Катерини Щоткіної "Вірусний пост для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі