У Києві на коронавірус хворіють півтори тисячі школярів і понад тисячу педагогів, 5 шкіл закрили на карантин - Кличко

Поділитися
У Києві на коронавірус хворіють півтори тисячі школярів і понад тисячу педагогів, 5 шкіл закрили на карантин - Кличко © Фото з відкритих джерел
У столиці на карантин повністю закрили також десять дитячих садів.

У Києві на коронавірус хворіє майже 1500 школярів і 1100 педагогів, на карантин закрили 5 шкіл і 10 дитячих садків, повідомив мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу в понеділок.

«На сьогодні в місті закриті на карантин 5 шкіл. На дистанційному навчанні - 1190 класів в 289-ти школах. Всього хворих на коронавірус школярів в Києві - майже 1500. Також хворіють понад 1100 педагогів», - повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що через виявлені випадків COVID-19 тимчасово закриті 215 груп в 155-ти садах. 10 садів повністю закриті на карантин.

Наповненість дітей в столичних дитсадках сьогодні - більше 46%.

За словами начальника головного управління Госпродпотребслужби в Києві Олега Рубана, відповідальність за дотримання протиепідемічних заходів у дитячих садках і школах під час пандемії коронавирусу покладено на керівників цих навчальних закладів.

«За дотриманні цих правил відповідає директор школи, інакше йому загрожує покарання за статтею 325 Кримінального кодексу. Вона передбачає різні заходи впливу - від штрафу до позбавлення волі (протягом шести років - ред.) », - зазначив він у розмові з редактором відділу освіти і науки ZN.UA Оксаною Онищенко.

У той же час, деякі директори шкіл ставлять на перше місце не здоров'я дітей і вчителів, а інші речі - такі звернення надходять на гарячу лінію служби: «Ось, наприклад, в одній відомій київській гімназії чотири вчителі ходили на роботу з ковідом. Ніякі заходи ізоляції прийняті не були».

За словами Рубана, Госпродпотребслужба буде жорстко реагувати на такі випадки. Зокрема, в понеділок по відношенню до директора гімназії, де були виявлені порушення, буде відкрито кримінальне провадження.

Школа і дитсадок - місця підвищеної контактності. Тут сходяться нитки з сотень тисяч сімей. Останнім часом все частіше хворіють вчителі. Але тільки чи злий рок у цьому винний? Можливо, багатьох випадків зараження і дітей, і педагогів вдалося б уникнути, якби всі дотримувалися заходи захисту, протоколи та рекомендації? Про те, як можна домагатися дотримання протоколів і яких, Оксана Онищенко говорила з начальником головного управління Госпродпотребслужби в Києві Олегом Рубаном.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі