Трудовий договір: чи існує його затверджена форма

Поділитися
Трудовий договір: чи існує його затверджена форма © відкриті джерела
Роз'яснення дали у Держпраці.

Під час воєнного стану трудові відносини між роботодавцем та працівником регулюються відповідним законодавством. При працевлаштуванні сторонами укладається трудовий договір. Фахівці Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці розповіли, чи існує затверджена форма трудового договору.

Трудовий договір – це угода між працівником і роботодавцем (роботодавцем – фізичною особою), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а роботодавець (роботодавець – фізична особа) зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Документом можуть встановлюватися умови щодо виконання робіт, які вимагають професійної та/або часткової професійної кваліфікації, а також умови щодо виконання робіт, які не потребують наявності у особи професійної або часткової професійної кваліфікації

Фахівці пояснили, що відповідно до законодавства, для юридичних осіб не передбачено затвердженої форми трудового договору.

«Форма трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 8 червня 2001 року № 260, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 червня 2001 року за № 554/574», – йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали, чи можуть особи з інвалідністю працювати вночі та понаднормово.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі