За даними уряду, найбільше українців їхали в Польщу, Угорщину, Румунію і Словаччину. Ще один мільйон громадян скористалися авіаційним сполученням.
За другий рік безвізових поїздок зафіксовано 2,35 млн поїздок по безвізу. Це в 4,2 рази більше, ніж за перший рік. При цьому згідно з даними опитування компанії Research & Branding Group, більше половини українців ніколи не були за кордоном. На момент початку дії безвізового режиму (у червні 2017 року) за кордоном ніколи не було 69%, в лютому поточного року – 65%.
За даними опитування, основними цілями закордонних поїздок 48% українців є туристичні поїздки (15%), поїздки в гості до родичів і друзів (9%), на роботу/заробітки (9%) і у робочі відрядження (4%).
Раніше повідомлялося про те, що автобусний лоукостер FlixВus запустить внутрішні рейси в Україні до кінця року.
Як писало DT.UA, безвіз означає, що в Україні збільшиться кількість дітей, народжених у транснаціональних шлюбах. Коли мама – громадянка України, а тато – громадянин іншої країни. Це означає, що у нас збільшиться кількість спорів.
Докладніше про необхідність соціальної допомоги дітям читайте в матеріалі Алли Котляр "Дорожня карта батьківського спроможності" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".