Суд просять заборонити Гладковському виїжджати на ПМЖ до 2024 року

Поділитися
Суд просять заборонити Гладковському виїжджати на ПМЖ до 2024 року Гладковському можуть заборонити залишати межі України упродовж наступних п'яти років © espreso.tv
Із позовом до Служби безпеки та Держприкордонслужби звернувся депутат Дейдей.

Окружний адміністративний суд Києва розглядає питання про відкриття провадження за адміністративним позовом щодо заборони екс-заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському виїжджати з України на постійне місце проживання (ПМЖ) упродовж наступних п'яти років.

Із позовом до Служби безпеки та адміністрації Державної прикордонної служби України звернувся народний депутат Євгеній Дейдей.

"Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Служби безпеки України, що полягає у невжитті щодо Олега Гладковського заходів тимчасового обмеження у праві виїзду на постійне місце проживання до іноземної держави після його звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО", - йдеться у повідомленні прес-служби суду.

Також позивач просить зобов'язати СБ України запровадити до Гладковського, який є фігурантом розслідування про масштабні розкрадання у ДК "Укроборонпром", заходи тимчасового обмеження виїзду на ПМЖ до 4 березня 2024 року, і подати до ДПСУ відповідне доручення.

Окрім цього, позивач просить заборонити Держприкордонслужбі пропускати Гладковського через державний кордон або не перешкоджати перетинанню ним держкордону у період дії п'ятирічного обмеження виїзду.

Наприкінці лютого проект Bihus.Info оприлюднив розслідування, присвячене масштабним розкраданням в "Укроборонпромі", до яких причетні посадовці, наближені до президента Петра Порошенка. Зокрема: вже звільнений перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор із бізнес-партнерами Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою, і голова "Укроборонопрому" Павло Букін. При цьому голову держконцерну та трьох з п'яти членів наглядової ради призначає саме президент.

У заключній частині розслідування Лесі Іванової повідомляється, що правоохоронним органам було відомо про махінації із закупівлями підприємств "Укроборонпрому". Протягом декількох років підприємці Жуков і Рогоза платили правоохоронцям хабара за те, щоб розслідування "спускали на гальмах".

Після публікації матеріалів Національне антикорупційне бюро почало досудове розслідування про зловживання при проведенні закупівель для української армії.

"Дзеркало тижня. Україна" неодноразово публікувало матеріали про корупцію і масштабні зловживання в оборонному секторі. Докладніше читайте в статтях Дмитра Менделєєва "Мародери країни відрубаних рук" та "Оборонка: хто першим дістанеться "фінішу"?".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі