У Міністерстві охорони здоров'я України виступають проти введення повного локдауну в країні, так як він вплине на економічну ситуацію в Україні.
Про це заявив глава відомства Максим Степанов на брифінгу в п'ятницю, 30 жовтня.
Степанов запевняє, що стратегія адаптивного карантину правильна.
"Виходячи з різних факторів, в тому числі і економічних факторів, повний локдаун... Ми повинні його максимально уникати", - заявив він.
Степанов нагадав, що для бізнесу вводять обмеження, але заклади не закривають.
Президент України Володимир Зеленський повідомляв, що жорсткий карантин в Україні - так званий локдаун - можуть ввести, якщо щодня будуть підтверджувати 15 тисяч нових випадків коронавірусу.
У МОЗ заявляли, що введення локдауну розглядають лише як резервний варіант.
Протягом четверга, 29 жовтня, в Україні діагностували 8 312 випадків зараження коронавірусом. Це новий антирекорд для країни.
Відзначається, що всього в країні коронавірусом захворіли 378 729 осіб, 155 026 - одужали, 7 041 - померли.
За добу коронавірус подолали 3 394 пацієнта, 173 - померли від ускладнень.
У Харківській області коронавірус діагностували у 659 осіб, в Хмельницькій - у 521, в Одеській - у 493 осіб.
У людей, які заразилися коронавірусом, часто з'являється роздратування на пальцях ніг, як при обмороженні, повідомляють дослідники з Міжнародної ліги дерматологічних спільнот і Американської академії дерматології.
Даний симптом COVID-19 був помічений і раніше. Тоді говорили про шкірні висипання, здебільшого, у дітей і підлітків, але в деяких випадках вона спостерігалася і у дорослих.
Коли кількість хворих коронавірусом зростає з кожним днем, знущанням видаються навіть слабкі розповіді про те, що кошти на боротьбу з епідемією витрачаються на дороги, тому що по цих дорогах люди поїдуть в лікарні. Детальніше в матеріалі ZN.UA "Чи поїдуть керівники COVID-фонду новими дорогами у в’язниці?"