США передали Україні газотурбінну станцію General Electric, здатну живити о 100 тисяч будинків

08 лютого, 2023, 03:16 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Її потужність становить приблизно 28 МВт.

США передали Україні газотурбінну станцію General Electric, здатну живити о 100 тисяч будинків
© Pixabay

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) придбало у General Electric (GE) і передало Україні газотурбінну електростанцію, здатну живити до 100 тисяч будинків. Про це йдеться на сайті USAID.

«Мобільна електростанція була виготовлена ​​в Сполучених Штатах компанією GE Gas Power і має загальну вихідну потужність приблизно 28 МВт, чого достатньо, щоб забезпечити еквівалентну електроенергію щонайменше 100000 будинків», – повідомили USAID.

Таким чином США вирішили допомогти Україні долати наслідки регулярних російських ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі.

«Це допоможе Україні збільшити постачання електроенергії до будинків, лікарень, шкіл, постачальників критичної інфраструктури та інших установ, – йдеться у пресрелізі організації. – Мобільна електростанція може працювати в різних містах або регіонах залежно від потреби, зміцнюючи енергетичну безпеку України на тлі продовження ударів Російської Федерації по критичній інфраструктурі».

Читайте також: Шмигаль доручив передати в Одесу всі потужні генератори, які є у міністерства енергетики

Електростанція вже в Україні. Про її отримання у своєму Telegram-каналі 7 лютого повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Related video

Скільки коштує ця газотурбінна станція, не відомо. Проте можна припустити, що її купівлю для України США профінансували з суми у 125 млн доларів, яку для України виділили у другій половині січня. Тоді йшлося, що Адміністрація президента США Джо Байдена спрямує ці гроші на закупівлю електричних деталей, обладнання та ресурсів, щоб допомогти українським фахівцям справлятися з наслідками обстрілів енергетичної інфраструктури держави з боку російських військ.

Підготував/ла : Юлія Лавришин
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК