Серед російськомовних підтримка незалежності України вдвічі менша, ніж у цілому по країні

Поділитися
Серед російськомовних підтримка незалежності України вдвічі менша, ніж у цілому по країні Більшість російськомовних виступають проти незалежності України © job-sbu.org
Найменше підтримують незалежність України російськомовні, прихильники Партії регіонів і КПУ, жителі Донбасу, бідні, або дуже бідні, у віці від 60 років, парафіяни УПЦ Московського патріархату.

У серпні 2013 року 61% опитаних підтримали б проголошення 3 Соціологічної групи "Рейтинг".

За даними опитування, серед тих, чиєю рідною мовою є українська, підтримка незалежності становить 77%, і російська і українська - 53%, російська - 35% (проти - 48%).

Серед парафіян Української греко-католицької церкви вдвічі більше прихильників незалежності (90%), ніж серед віруючих УПЦ Московського патріархату (47%). Серед віруючих УПЦ Київського патріархату - 72%, серед просто віруючих - 57%.

Підтримка незалежності також залежить від рівня добробуту. Серед тих, хто вважають себе заможними, 70% підтримують незалежність, серед забезпечених - 65%, малозабезпечених - 62%, бідних - 56%, дуже бідних - 47%.

На заході України знову проголосували б за незалежність майже 89% опитаних, на півночі - 73%, в центрі - 67%, на півдні - 48, на сході - 44%, на Донбасі 33%. Лише на Донбасі кількість противників незалежності (57%) перевищує число прихильників.

Найменше прихильників незалежності серед електорату КПУ - 30% і Партії регіонів (46%). При цьому підтримують незалежність 89% виборців "Свободи" і 81% - "Батьківщини" та "УДАРу".

Серед респондентів у віці старше 60 років підтримка незалежності становить 52%, серед молоді 18-29 років - 70%.

Опитування проводилося Соціологічною групою "Рейтинг" 9-18 серпня 2013 року серед 2000 респондентів по всій Україні. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%. !zn

Читайте також:

В Україні зросла кількість громадян, що готові битися за країну зі зброєю руках

Майже 70% прихильників Партії регіонів хочуть до Митного союзу з Росією

Битися за Україну зі зброєю в руках готові лише третина мешканців країни, з них найменше прихильників Партії регіонів

Етнічні росіяни вдвічі менше підтримують незалежність України, ніж українці

За два роки кількість прихильників незалежності України зросла в півтора рази

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі