Міністр оборони України Олексій Резніков очікує підтримки США у зв'язку з агресією з боку Росії.
Рєзніков сподівається, що Захід зробить надто високою для Росії ціну цієї агресії проти України, сказав він в інтерв'ю "Голосу Америки".
"За 8 років війни ми звикли, коли міжнародне співтовариство продовжує висловлювати стурбованість, занепокоєння. Якщо взяти "вокабуляр" 1939 року, коли існувала Ліга Націй та Гітлер почав уже завойовувати країни і почалася так звана "дивна війна", то спочатку був той самий лексикон.
Здивування, стурбованість, занепокоєння не працюють. Будівля Кремля має дуже високі та товсті стіни, і вони давно вже не чують занепокоєння, а до певного рівня санкцій виробили імунітет", - сказав Резніков.
Глава Міноборони уточнив, за яких умов РФ стане нецікавою агресією проти України.
"Вони реагуватимуть лише якщо ця війна буде дуже дорого коштувати і стане невигідною. Тільки такі рішучі кроки, у тому числі Сполучені Штати як провідна світова країна, можуть їм це продемонструвати", — заявив Резніков.
Під "ціною" агресії Росії Рєзніков має на увазі втрату життів, втрати в економіці, а також втрату оточенням Володимира Путіна доступу до банківських рахунків.
"Практично всі накопичення вони тримають у доларах США. Не має значення у швейцарському банку, у сінгапурському чи якомусь панамському – гроші переважно у доларах США, а це означає, що їх можуть осягнути санкції", – зазначив Резніков.
Він вірить, що пересічні громадяни Росії не хочуть війни.
Резніков зазначив, що США є стратегічним партнером України і Київ очікує "реальної підтримки США перед серйозною загрозою агресії з боку Російської Федерації".
Загроза вторгнення Росії в Україну велика. Наші джерела називають два можливих часових відрізки, коли це може статися. На відміну від бравурних та шапкозакидальних публічних коментарів української влади, американські партнери "вкрай стурбовані" "незвичним переміщенням" російських військ біля кордонів України та проводять термінові консультації зі своїми союзниками. Проте навіть формально оновлене стратегічне партнерство Києва та Вашингтона не дає відповіді на головне питання. Який? Читайте статтю Тетяни Силіної "Відкрите питання: як Америка захищатиме Україну від Путіна?".