Пасажиропотік у столичному метрополітені зріс з 500 тис. до 800 тис. осіб, а разом з ним і ризики заразитися у підземному громадському транспорті. Про це під час останнього брифінгу заявив міський голова Києва Віталій Кличко.
"Це станції "Житомирська", "Святошино", "Чернігівська", "Лісна" і "Почайна". Саме на них зростає пасажиропотік в останні дні", - сказав мер.
Для того, аби не допустити великого скупчення людей в години пік, прийнято рішення обмежити вхід на ці станції.
"Хочу підкреслити, що не закрити, а обмежити, коли станція працює на одні або двоє дверей на вхід", - зазначив Кличко.
За словами міського голови, кількість людей, які користуються громадським транспортом у столиці щодня збільшується. І стосується це не лише метрополітену - якщо спочатку після виходу з карантину наземний громадський транспорт перевозив не більше 200 тисяч пасажирів, то вчора ця цифра становила 575 тисяч осіб.
Нагадаємо, на початку березня метро Києва, Дніпра і Харкова закрили на карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу. У Києві і Харкові метрополітен відновив роботу 25 травня.
За два місяці карантину і вимушеного простою "підземка" знову запрацювала у звичайному режимі. У метро пускають в масках і просять дотримуватися безпечної дистанції. Проте дозволяють заходити без рукавичок. Станції почали працювати за звичайним графіком.
Київський метрополітен за час простоювання на карантині зазнав збитків на суму 600 млн гривень.