Ресторанам дозволили в новорічну ніч працювати довше, проте заборонили проводити вечірки

Поділитися
Разом з обмеженнями "помаранчевої зони" карантину діятимуть додаткові.

Попри те, що вчора на засіданні Кабміну було дозволено в новорічну ніч закладам харчування працювати на дві години довше, вже сьогодні головний санлікар Віктор Ляшко заявив, що заборонено буде на Новий рік в ресторанах проводити вечірки. Про це він сказав "Громадському радіо". 

Він зауважив, що разом з обмеженнями "помаранчевої зони" будуть додаткові зміни в роботі церков, театрів, кінотеатрів та музеїв. 

«Ресторани та заклади громадського харчування працюють до 23 годин, але є умова: до 22:00 мають відбутися замовлення і розрахунок. Касові апарати не повинні працювати після 22 години вечора. Також в школах і дитячих садах дозволено проводити новорічні ялинки, але тільки в межах однієї групи або одного класу», — зазначив він.

Станом на 10 грудня в Україні лабораторно підтвердили 858 714 випадків коронавірусу. Зокрема, за минулу добу COVID-19 виявили у 13 371 особи. Також зафіксовано 266 летальних випадків, 13 903 пацієнта одужали.

Напередодні уряд прийняв рішення про посилення карантинних обмежень в січні. Серед іншого, з 8 по 24 січня заборонять відвідувати заклади громадського харчування, закриють розважальні заклади, спортзали, фітнес-центри тощо. Салони краси та перукарні працюватимуть за умови попереднього запису і без очікування в залі.

Попри те, що в цей період буде діяти низка заборон, схожих з тими, що були під час весняного локдауну, транспорт все ж функціонуватиме. ZN.UA розповіло, як це відбуватиметься.

Крім того, загальнонаціональний карантин, який мав діяти до кінця року, Кабмін продовжив до 28 лютого. До кінця зими продовжений і режим надзвичайної ситуації. Крім того, тепер заклади громадського харчування (крім січневого карантину) зможуть працювати до 23:00, а не до 22:00, як зараз. Розрахункові операції можна буде проводити до 22:00. У новорічну ніч кафе і ресторани зможуть приймати відвідувачів до 01:00.

Детальніше про те, чи потрібен Україні локдаун, а також яким він має бути ZN.UA поспілкувалося з керівником Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки, колишнім заступником міністра охорони здоров'я часів Уляни Супрун Павлом Ковтонюком. Подробиці - в інтерв'ю Алли Котляр "Нас чекає тривалий період дуже важкою реабілітації".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі