Опитування: як ставляться українці до питання подачі води у Крим

Інфографіка
Поділитися
Опитування: як ставляться українці до питання подачі води у Крим Фото: 24tv.ua
Переважна більшість українців називають Росію агресором.

Згідно з опитуванням громадської думки в кінці березня 2021 року 45% українців підтримують ініціативу відновлення подачі води в тимчасово окупований Крим, а 48% респондентів не підтримують це.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Дві третини (68%) опитаних вважають, що Україна повинна використовувати всі можливості для повернення Криму до складу України. При цьому 21% - за те, щоб змиритися з переходом півострова під окупацію Росії.

Скріншот дослідження СГ Рейтинг
Скріншот дослідження СГ Рейтинг

Абсолютна більшість (71%) називають Росію агресором стосовно України, 22% - протилежної думки.

Скріншот дослідження СГ Рейтинг
Скріншот дослідження СГ Рейтинг

Опитування проведене Соціологічною групою "Рейтинг" 23-24 березня 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Раніше повідомлялося, що влада України може розглянути можливість подачі води в окупований Росією Крим в разі виникнення на півострові гуманітарної катастрофи.

Про це в ефірі телеканалу "Дом" заявив глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Донбасом Леонід Кравчук.

Скріншот дослідження СГ Рейтинг
Скріншот дослідження СГ Рейтинг

Нагадаємо, водних ресурсів Криму вистачає для забезпечення потреби людей, але не вистачає для обслуговування апетитів армії країни-окупанта. Але постачати російських військових водою Україна не буде.

Понад 80% потреб Криму в водопостачанні до російської окупації півострова в 2014 році забезпечував Північно-Кримський канал, вода по якому йшла з материкової частини України. Після окупації Криму Росією його перекрили (про блокування природних водотоків або річок в цьому випадку мова не йде).

Україна наполягає на тому, що поки півострів знаходиться під російською окупацією, постачання води туди неможливі. Населенню природних запасів на півострові вистачає, а "спонсорувати" мілітаризацію Криму Росією Україна не буде.

Детальніше про те, чим загрожує Україні постачання дніпровської води в Крим, читайте в статті Валентини Самар "Обережно, Крим. Слизько і боляче" для читачів ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі