Оприлюднено правила роботи шкіл при карантині

Поділитися
Також опубліковані вимоги до організації харчування в школах і до шкільного транспорту.

Міністерство охорони здоров'я затвердило правила навчання в школах на період карантину через коронавірус.

Відповідальність за виконання правил покладено на керівників освітніх установ, повідомляється на сайті Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

Вимоги до організації освітнього процесу містять:

  • допуск до навчального закладу повинен відбуватися за заздалегідь розробленим графіком і маршрутом;
  • вхід і перебування в навчальному закладі сторонніх, включаючи батьків, дозволяється тільки в засобах індивідуального захисту після перевірки температури та узгодження з керівництвом установи;
  • вхід в приміщення навчального закладу дозволений тільки при використанні засобів індивідуального захисту, виключення зроблено для учнів 1-4 класів;
  • педагогам рекомендовано використовувати в якості захисних засобів щитки;
  • на всіх заходах навчального закладу повинні бути місця для обробки рук дезінфікуючими засобами;
  • при виявленні коронавірусу у одного з учнів весь клас повинен піти на самоізоляцію;
  • після кожного уроку приміщення класу необхідно провітрювати не менше 10 хвилин;
  • при виявленні в учня симптомів простудного захворювання він повинен одягнути маску і бути ізольований, після цього батьки і викладачі приймають рішення про звернення до лікаря.

МОЗ оприлюднило рекомендації з організації харчування в школах і вимоги до шкільного транспорту.

Повний текст положення можна подивитися тут.

Нагадаємо, школи та дитсадки Сумської області з наступного тижня готується перейти в "жовту" зону карантину через пандемію коронавірусу.

На карантин закриють навчальні заклади, в яких мінімум 80% працівників не щеплені хоча б однієї дозою вакцини.

Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко попередив, що МОЗ вже подав в уряд клопотання з проханням перевести Україну з "зеленого" на "жовтий" рівень епідемічної безпеки та посилити карантин. Карантин в Україні, за його словами, можуть посилити вже з найближчого понеділка.

Станом на вівторок, 7 вересня, всі області України перебувають в "зеленій" зоні адаптивного карантину. Однак у двох областях епідеміологічні показники тривалий час виходять за межі норми.

Починаючи з минулого тижня, в Луганській області простежується погана динаміка госпіталізації хворих COVID-19. Зараз вона становить 92%, а кілька днів тому вона перебувала в межах 97,2-104,3%.

Станом на 7 вересня в країні виявили 2 197 нових випадків COVID-19. За минулу добу 485 осіб госпіталізовано, 1 429 осіб одужали, 53 - померли від ускладнень.

За добу методом ПЛР протестували 22 596 осіб, методом ІФА - 7 811 осіб, експрес-тестами - 17 992 людини.

За весь час пандемії в Україні коронавірусів захворіли 2 300 504 особи, одужали - 2 214 606 осіб, летальних випадків - 54 054.

Раніше в Міністерстві освіти спростували інформацію про переведення всіх шкіл на дистанційну форму навчання. Для очного навчання потрібно 80% провакцинованих працівників школи в разі встановлення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.

Наразі всі школи працюють у звичайному режимі, розмови про можливу дистанційку звучать все наполегливіше. Більшість школярів та батьків її бояться. А як в інших країнах? Зібрала все цікаве про дистанційку за кордоном і порівняла її з нашої Тетяна Харламова в матеріалі "Привид дистанційки: як до цього готуються "у них" і як - в Україні".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі