Опитування: більшість українців підтримує запровадження локдауну

Інфографіка
Поділитися
Опитування: більшість українців підтримує запровадження локдауну © pixabay/vperemencom
Упродовж останнього місяця українці стали більше підтримувати закриття закладів харчування, освітніх установ та транспорту.

Запровадження «жорсткого карантину» (локдауну) підтримує 65% опитаних українців, 33% – з ними не згодні. З початку березня підтримка карантину зросла з 56 до 65%. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг". 

Зазначається, що тих, хто не підтримує введення карантину відносно більше серед мешканців Центру. 

77% українців підтримують закриття ресторанів та кафе в рамках «жорсткого карантину», 63% – закриття шкіл, 59% – дитсадків. Натомість закриття міського та міжміського транспорту не підтримують майже 70%.

Упродовж останнього місяця українці стали більше підтримувати закриття закладів харчування, освітніх установ та транспорту.

Крім того, 55% опитаних заявили, що будуть більше дотримуватися правил «жорсткого карантину» аніж весною минулого року. 17% – сказали, що робитимуть це менше, 26% – так само. 

Опитування проводилося упродовж 6-7 квітня. У ньому взяло участь населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Нагадаємо, 6 квітня міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що можливостей нарощувати кількість «кисневих» ліжок для хворих на коронавірус більше немає, їх межу в країні досягнуто.

При цьому в МОЗ заявили, що питання введення надзвичайного стану або комендантської години в Україні поки не розглядається, проте громадяни все одно повинні більш свідомо дотримуватися вже введені в країні карантинні обмеження.

8 квітня Максим Степанов заявив, що протягом тижня - 10 днів добовий приріст нових випадків ковіду може досягти 30 тисяч осіб.

У чому причини критичної ситуації з ковідом в Україні? Хто відповість за злочинну недбалість центральної влади та місцевої? Чи є шанс утриматися від падіння в прірву, в яку штовхають країну некомпетентність і безкарність? Про це – у статті Інни Ведернікової і Алли Котляр «Згідно із законом природного відбору».

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі