ООН допоможе оптимізувати пропускний режим в зону АТО

Поділитися
ООН допоможе оптимізувати пропускний режим в зону АТО ООН обіцяє допомогти Україні з організацією пропускного режиму до зони АТО © Кадр із фільму «У суботу»
Однією з найбільш важливих завдань ООН в Україні є допомога у знешкодженні замінованих територій.

8 липня на зустрічі делегації Програми розвитку ООН (ПРООН) та Представництва Європейського Союзу в Україні з представниками Донецької ОДА представники ПРООН повідомили, що будуть сприяти у вирішенні питання оптимальної організації пропускного режиму до зони АТО і звернуться з цього приводу в Міжнародну організацію з міграції.

Крім цього, директор ПРООН в Україні Ян Томас Хиемстр і голова з питань співпраці Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот заявили, що їх програма спрямована на допомогу переселенцям і надання їм психологічної підтримки. Також, за їхніми словами, багато уваги приділяється допомоги у знешкодженні замінованих територій.

"Ще одним пріоритетним напрямком у нашій програмі є співпраця зі ЗМІ. Ми плануємо надавати їм інформацію, перевірені факти, для того, щоб населення отримувало об'єктивну інформацію", - сказав де Гроот.

Експерт центру дослідження Росії, колишній посол України в Ірані Олександр Самарський вважає, що місії ООН з прав людини в Україні не вдається витримати баланс і повною мірою побудувати свою роботу на засадах неупередженості та об'єктивності. Автор зазначає, що у звіті дана чітка правова оцінка "референдумів" у Донбасі як таким, що суперечить Конституції України, міжнародним нормам і стандартам. Що ж стосується оцінок "референдуму" в АРК, то їх документ не містить.

Крім того, в документі повністю проігноровано факт визнання Росії агресором місцевими органами влади України; відсутня інформація про деяких грубих порушеннях прав людини, в тому числі тих, які можуть бути прирівняні до військових злочинів; досить поверхневим є моніторинг ситуації щодо забезпечення прав власності на окупованих територіях.

Детальніше про оцінку діяльності Місії ООН з прав людини в Україні читайте у статті Олександра Самарського "Чи потрібна Україні така Місія ООН з прав людини?-2" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі